David Hampl
25 ledna, 2019

Muž, Danny Parker, si již v minulosti splnil sen a tak si založil svou vlastní restauraci. Ta měla poměrně velký úspěch. Jídla byla dobrá, zákazníci byli spokojení. Přesto nebyl spokojený on, jelikož se mu zdálo, že se v restauraci děje něco divného. Jako by se zde dělo něco nadpřirozeného. Často cítil nepříjemné pocity, jako by vedle něj někdo byl, ale reálně nikoho neviděl.

Problémy hlavně v noci

Restaurace byla přes noc zavřená a zamčená. Nikdo se do ní nemohlo dostat a nikdo v ní také nebyl. Přesto našel Danny Parker každé ráno řadu věcí jinak, než je nechával. Jednalo se hlavně o věci, které někam položil, ale ráno je objevil zcela jinde. Stejně tak byly některé věci na zemi, i když měly být na stole. Začal mít o to horší pocity, že se v jeho restauraci něco děje. Že zde může mít nějakého nezvaného hosta.

Nainstaloval kameru

Nejjednodušším řešením, jak to mohl zjistit, byla instalace kamery. U ní doufal v tom, že se mu dost možná podaří natočit, co se v jeho restauraci děje. Stále si říkal, že to může být zatoulaná kočka, že to může být myš nebo krysa, která má na svědomí přesouvání, nebo i shazování předmětů. Když ale záznam druhý den pustil, byl velmi šokována byl ohromně překvapen. To, co se dělo v jeho restauraci, to se nedalo nijak vysvětlit.

Vše se dělo jakoby samo

Na co přišel, když se podíval na záznam? Nemohl uvěřit svým očím. V jeho restauraci byly skutečně nadpřirozené síly. V jeho restauraci byly skutečně duchové. Jinak se to nedalo vysvětlit, jelikož různé předměty se zcela samy pohybovaly po stole, jiné zcela samovolně spadly. Není divu, že to majitele šokovalo.

Nemusí se jednat o nic výjimečného

Myslíte si, že nadpřirozené síly nejsou a že je to něco zcela vymyšleného? Potom se doporučujeme podívat na následující video. I to je ukázkou toho, že kolem nás dost možná něco je a existuje, u čeho si nedokážeme vysvětlit, jak to vzniklo a kde se to také vzalo. Přitom mohou stát třeba i vedle nás.

Sdílejte článek