David Hampl
29 června, 2019

V životech každého z nás se nachází mnoho zásadních dat, které je potřeba náležitě oslavit. Kromě narozenin a svátků za zmínku stojí jistě také partnerská výročí, jenž si musíte určitě společně připomínat a připravit si také společný program, kterým se dostanete ze stereotypu běžných dnů. To samé si přál jeden pár z Ameriky. Ten jednoho večera společně vyrazil na romantickou večeři do oblíbené restaurace a společné chvilky si užil do sytosti. Radost ovšem netrvala věčně a skončila ihned, když se navrátili do svého domu. Jaké nemilé překvapení na ně čekalo? To se dozvíte v pokračování tohoto článku, určitě si nic nenechejte ujít!

Zničený dům jim vháněl slzy do očí

Většina párů se snaží svou domácnost po celý život budovat k obrazu svému a proto jsou opravdu zoufalý, když jejich snahu něco znehodnotí. Náš pár se po romantické večeři vrátil domů a zjistil, že se k nim někdo vloupal. Určité části rodinného sídla byly naprosto zničeny a žena se dala do tichého pláče, protože jak je známo, manželky si na teplu rodinného krbu zakládají mnohem více. Pohled na rozbité dlaždice, rozsekaný nábytek, rozmlácené stěny a podlahy nebo několik poházených plechovek a lahví od piva všude kolem skutečně nebyl příjemný.

Mikovi a jeho ženě nakonec došlo, že jejich domov se stal útočištěm přibližně 300 lidí, kteří jej zvolili jako místo pro uspořádání bujarého večírku. Agresoři zřejmě slavili, jako by to mělo být naposledy, jelikož spoušť všude kolem byla opravdu neskutečná. Manželé se z události dodnes úplně nevzpamatovali a bojí se domov opouštět.

Proč si lidé k oslavě vybrali zrovna tento dům?

K tomu, že se večírek odehrál v rodinném domě Mika a jeho ženy, dopomohlo nešťastné nedorozumění. Někdo z party oněch 300 lidí totiž na internetu zjistil, že dům je na prodej přibližně za 44 milionů korun. Kvůli tomu se domníval, že bude úplně prázdný a proto rozeslal pozvánky na bujarý večírek, který se naprosto vymkl kontrole. Škody dosáhly více než 200 tisíc korun. Mladíci si naštěstí veškeré běsnění natočili a ke své smůle umístila na sociální sítě, což je z trestného činu vloupání a činění cizího majetku nakonec usvědčilo.

Jaké by z tohoto příběhu mělo plynout ponaučení? Tak určitě to, že ničení cizího majetku se nevyplácí a vloupání se k někomu, ačkoli se na první pohled zdá, že je objekt prázdný, jakbysmet. Ačkoli parta mladých lidí nemohla tušit, že dům stále někdo obývá, jejich přečin to samozřejmě nijak neospravedlňuje. A co vy? Stalo se vám nebo někomu z vašeho okruhu známých něco podobného? Pokud ano, nebojte se s námi o to podělit. Pokud ne, určitě si tento zarážející článek nenechávejte pro sebe a pošlete ho také svým blízkým, aby věděli, co všechno se dnes může stát. Doufáme, že vás taková věc nikdy v životě nepotká!

Sdílejte článek