Michael Schumacher: švýcarský neurochirurg prozradil šokující informace

Můžete být na vrcholu a užívat si úspěchu, po kterém jste toužili, v momentě ale můžete o všechno přijít. Své o tom ví proslulý jezdec formule 1 a její sedminásobný šampion Michael Schumacher. Osudnou se mu stala v prosince 2013 tragická nehoda při lyžování. Podle dostupných informací lyžoval mimo vyznačenou sjezdovku a narazil do skály. Ani helma nemohla zabránit vážným zraněním a fatálním následkům. Po nehodě upadl čtyřiačtyřicetiletý Schumacher do kómatu. Další informace o jeho zdravotním stavu jeho rodina úzkostlivě tajila a na veřejnost prosákly jen zřídka.

Informační embargo dalo prostor protichůdným spekulacím

Vzhledem k minimálnímu množství ověřených informací od Schumacherovy rodiny není divu, že se každou chvíli vyrojí nová nepodložená informace o jeho údajných problémech či pokrocích. Jisté ale je, že Michael Schumacher ani sedm let od nehody není v takové kondici, aby mohl opustit dům. Některé zprávy tvrdí, že je ochrnutý a na vozíčku, jiné, že má k tomu i potíže s vyjadřováním a pamětí. Poslední dobou se ale objevily alarmující zvěsti!

Je legenda formule 1 ve vegetativním stavu?

V současné době se pracuje na uvedení dokumentu s názvem „Michael Schumacher: Po stopách pravdy“, ve kterém má vystoupit i neurochirurg Erich Riederer ze Švýcarska se svými šokujícími zprávami. Tvrdí, že po nehodě trvalo dvě hodiny, než byl Schumacher operován, což bylo fatální. Lékaři příliš dlouho odkládali snížení tlaku v lebce, což způsobilo ještě větší poškození mozku. Pracuje s teorií, že nechtěli riskovat, protože šlo o slavného pacienta. Jaké další zprávy Riederer přináší?

Čtěte také: Dítě poprvé uslyší hlas své sestry po úpravě sluchu

· Na základě uniklých informací o závažnosti zranění je prý téměř jisté, že se Schumacher nikdy úplně neuzdraví.

· „Myslím, že je ve vegetativním stavu, což znamená, že může být s vámi, ale nemůže reagovat,“ řekl neurochirurg.

· „Dýchá, srdce mu bije, zřejmě si dokáže s pomocí sednout nebo udělat malé kroky, ale nic víc.“