Milionář si vzal mladou ženu. Komu odkázal majetek po své smrti?

Ve věku 68 let vedl Marcel Amphoux velmi klidný život ve francouzských horách. Šlo o poustevníka, který žil uprostřed ničeho. Právě díky tomuto životnímu stylu se mu podařilo nastřádat hodně peněz a stal se milionářem. Byl majitelem velkého majetku, když potkal Sandrine Devillardovou. Tato Pařížanka byla o 21 let mladší než on a po nějaké době se rozhodli vzít.

Velká láska?

Sandrine a Marcel se do sebe zamilovali během první večeře. Přátelé a rodina se ho snažili varovat, že jí jde pouze o peníze. Tato kráska z Paříže vypadala vedle zanedbaného muže velmi podivně. Dokonce i celá komunita, ve které Marcel žil, mu říkala, že jde jeho nové manželce pouze o peníze. Marcel nikoho neposlouchal, protože byl šťastný a zamilovaný. Proto si ji nakonec vzal za ženu.

Asi rok po prvním setkání se vzali. Vyměnili si sliby na radnici Puy-Saint-Pierre. Žádný ze svatebčanů na Marcelově straně z toho neměl radost. „Lidé křičeli a křičeli. Všichni Marcela znali a mysleli si, že Sandrine chce jen jeho peníze a pozemky,“ řekl deníku Daily Express jeden z jeho sousedů jménem Jacques. Rok po svatbě přišla nečekaná rána osudu.

Čtěte také: Sny se stávají skutečností“: Sára Sandeva zveřejnila fotku v bílých šatech, které vyvolaly obdiv a zvědavost.

Vážná autonehoda

Sandrine stále žila v Paříži a za svým manželem do hor pouze dojížděla. Rok po svatbě potkala Marcela velmi vážná nehoda spolu se Sandrine a dvěma jejími přáteli. Řidič nezvládl řízení a havaroval s vozem. Podle zlých jazyků v tom měla Sandrine prsty, protože chtěla brzy zdědit velký majetek po manželovi. Marcel bohužel nepřežil a zdálo se, že všechno skutečně dostane jeho žena.

To byl ale velký omyl! Sandrine si dlouho myslela, že je všechno její. Potom ji, rodinu i přátele kontaktoval právník. Marcel krátce před smrtí změnil závěť. Veškerý majetek odkázal své rodině a přátelům. Podle jeho poslední vůle Sandrine nedostane vůbec nic. Snažila se napadnout podpis na závěti, ale odborníci potvrdili, že je pravý. A Sandrine nakonec nedostala ani euro.

https://br.newsner.com/

Zdroj: br.newsner.com