David Hampl
8 ledna, 2019

Během života každého člověka se celá řada věcí postupně mění. Nejde o nic výjimečného, ani o nic zvláštního. Nutno říci, že změny se týkají také oblasti sexu. Konkrétně potom u žen je zcela běžné, že se mění jejich milostný život a to, co si užívají, jak si to užívají a s kým si tu užívají. Mnoho žen si dost možná vzpomene na své mládí a zjistí, že v té době byl jejich sex úplně jiný, ne je tomu nyní., byl lepší, nebo byl horší? To je otázka. Každopádně j pravdou, že se s přibývajícími roy skutečně mění. A to celkem podstatně.

Změny jsou běžné

Potvrzují to i samotní odborníci. Ti jasně říkají, že změny v našem životě jsou zcela běžné a týkají se všech možných oblastí. Je tedy celkem jasné, že jednou takovou oblastí je a bude i ta sexuální. Mnoho mladých žen má nyní obavy, že dané změny budou spíše k horšímu. To ale vždy neplatí. I když se najdou ženy, které rády vzpomínají na mládí, je i celá řada těch, o kterých můžeme jasně říci, že nedají dopustit na současnou dobu, jelikož si sex užívají mnohem lépe.

Jak se milostný život mění?

Se zajímavými závěry přichází sexuoložka a také známá odbornice na vztahy. Podle vyjádření Terri Orbuchové jsou změny samozřejmě zcela běžné, ale zároveň je nutné myslet i na to, že u každé ženy mohou být individuální. Přesto na základě svých zkušeností, které získala od svých klientek dokázala udělat přehled toho, jak konkrétně se může v životě ženy její sexualita měnit a s čím by měla každá z vás následně raději počítat.

20 let

Mládí, zkoušení nových věcí a určitá nespoutanost. Sexuální život je zde jako na houpačce. Někdy je dobrý, jindy je špatný. Někdy je pravidelný, jindy je třeba počítat s delším půstem. Je to dáno tím, že ženy jsou mladé. Mohou mít během roku více partnerů, stejně jako se nebojí zkoušet nové věci. A toto všechno vede k tomu, že daný sex může být dobrý i špatný. Rozhodně ale platí, že je velmi pestrý a málokdy dochází ke stereotypu. To však může mít i určité negativní stránky.

30 let

Zajímavý věk, kde dochází k hlavnímu dělení. První skupina žen jsou stále ještě ty, které chtějí být mladé, chtějí si užívat života, nechtějí se usazovat a tak je jejich sexuální život stále zajímavý a pestrý. Podobně, jako když jim bylo dvacet. Potom je tu ale ještě skupina číslo dvě, kterou jsou ženy, které už se chtějí vázat a chtějí budovat rodinu. Ty mají stálého partnera. To si pochvalují hlavně proto, že se navzájem znají a tak vědí, co se druhému líbí. Sex je tedy vždy kvalitní a dokonalý, bez nepříjemných překvapení. Navíc je i pravidelným, jelikož spolu oba dva již žijí. Někdy se ale může objevit problém, že na milostné hrátky není čas, nebo nálada.

40 let

Jde o věk, kdy už jsou ženy zadané – tedy vdané, mají rodinu a také vědí, co od života chtějí. Sex je samozřejmou náplní jejich života. Navíc mnoho žen v tomto věku dozrává a sami sex iniciují, pokud na něho mají chuť. V tomto věku věk neodmyslitelně patří k jejich životu. A jelikož případné děti jsou již odrostlejší a kariéra jejich i partnerova je již ustálená, mohou si sexu užívat pravidelně, bez bav z toho, že nebudou mít čas, nebo nebudou mít náladu.

50 let

Věk poměrně specifický. Jsou ženy, které už sex není tolik důležitý a tak není ani tolik častý. Jsou ale i ty ženy, které jsou na tom podobně, jako čtyřicátnice. Problém může být někdy v tom, že partner už není tak výkonný, jako dříve. Obvykle to jsou právě ženy, které iniciují užívání různých potravinových doplňků, nebo si v tomto věku hledají mladší milence. A to pro dosažení opět kvalitního sexu. To však může vést k tomu, že chvíli trvá, než najdou toho pravého který zjistí, co má daná žena opravdu ráda.

Sdílejte článek