Milujete ředkvičky? Jestli ano, tak jste šťastný člověk! Právě tento druh zeleniny má totiž přímo magické účinky na lidské zdraví!

Ředkvička je jedlý kořen s bohatým nutričním profilem, který byl po staletí používán jako lék proti četným chorobám. Tato zelenina je zvláště užitečná proti problémům se štítnou žlázou a poruchám trávení, ale může také zlepšit kvalitu pokožky. Dnes Vám ukážeme, proč musíte zahrnout tuto neuvěřitelnou zeleninu do své každodenní stravy.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Podle odborníků mohou ředkvičky omlazovat Vaši kožní tkáň, zlepšit Vaše trávení, eliminovat toxiny z těla a také řešit problémy s trávením. Kromě toho může tato zelenina také stimulovat funkci jater a usnadňuje průchod žlučníkovým kamenům. Protizánětlivé vlastnosti z ředkvičky činí také ideální zbraň proti zánětům.

Čtěte také: Budete překvapeni, kolik pomocníků v boji s nepříjemným zdravotním problémem naleznete ve vaší kuchyni. Který vítězí?

Vysoký obsah vlákniny v ředkvičce působí jako mop pro Vaše střevo a absorbuje veškerý tuk a cholesterol, který pochází ze zpracovaných potravin. V kombinaci s vysokým množstvím jódu mohou ředkvičky regulovat funkci štítné žlázy a regulovat hormonální hladiny.

Co budete potřebovat?

  • 1 malý kus zázvoru
  • ½ sklenici vody
  • 4 citróny
  • 4 ředkvičky
  • 1 PL medu

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Jak na to?

  1. Nejprve rozmixujte všechny ingredience v mixéru.
  2. Jakmile skončíte, přeneste směs do sklenice s víkem a nechte ji v ledničce.
  3. Poté užívejte 1 PL léku 3-4x denně po dobu 3 týdnů a ujistěte se, že vypijete alespoň 2 l vody denně, abyste zůstali dostatečně hydratováni.

Tato léčba může vyléčit všechny Vaše zdravotní problémy, kterým můžete čelit, a účinně tak zlepšit Vaše celkové zdraví.

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!