Milující pes bdí nad malým chlapcem během noci. Chtěl se ujistit, že je dítě v pořádku

Pořídit si domů čtyřnohého mazlíčka, je jako přivést domů nového člena rodiny. Psi jsou velmi věrní a citliví. Narození dítěte do rodiny je pro ně velkou událostí a každý z nich se s tím smíří podle svého. Někteří se stanou náhradními rodiči pro lidské dítě a pomáhají rodičům s výchovou dnem i nocí. A právě to je příběh této obětavé fenky, které miluje svého malého člověka.

https://animalchannel.co/

Láska na první pohled

Kendall je fenka retrívra. Fenku si manželský pár vzal z útulku. Ve skutečnosti ji zachránili před smrtí, protože jí zbývalo jen pár hodin života. Pracovníci útulku ji totiž již chtěli uspat. Dostali ji z útulku a odvezli domů.

https://animalchannel.co/

Na začátku sice fenka doma ničila předměty, ale postupem času se to zlepšilo. Navíc se velmi rychle skamarádila se psem, kterého již měl pár doma.

Čtěte také: Anička Slováčková: Statečná zpěvačka čelí opět rakovině, ale s optimismem „Věřím, že jak jsem to zvládla poprvé, zvládnu to znovu.“

https://animalchannel.co/

Druhá maminka, která vždy hlídá malého chlapce

Největší zlom v chování fenky nastal, když Emily (majitelka) zjistila, že je těhotná. Již v těhotenství byla vůči jejich synovi Austinovi velmi ochranitelská. Emily ji měla neustále vedle sebe a Kendall se velmi ráda těhotenského bříška dotýkala tlapkami nebo hlavou.

https://animalchannel.co/

Jakmile se Austin narodil, Kendall už od něj nechtěla vůbec odcházet.

https://animalchannel.co/

Velmi rychle se z ní stala druhá maminka, která na něj neustále dává pozor. Video, kde dohlíží na chlapce během noci, se stalo virálním.

https://animalchannel.co/

V noci se vplížila do jeho pokoje a dávala pozor, jestli je mu dobře a v pořádku spí.

https://animalchannel.co/

Ve skutečnosti ho takto kontroluje každou noc. Nakonec si lehla vedle něj a spali společně až do rána.

https://animalchannel.co/

Pouto mezi psem a chlapcem je neuvěřitelné

Austin fenku miluje z celého srdce, protože je to jeho velká ochránkyně. Vždy je po jeho boku a dokonce má i plyšového pejska, který vypadá jako Kendall. Díky tomu si ji může brát s sebou i do školky. Tito nerozluční přátelé společně vypadají velmi roztomile a péče Kendall o jejího malého človíčka dojala milovníky psů i dětí po celém světě.

https://animalchannel.co/

Zdroj: animalchannel.co