Mimozemšťan na ultrazvuku těhotné dívky

Sophie otěhotněla jako mladá dívka ve věku 16 let. Rozhodla se, že si dítě se svým o 8 let starším přítelem ponechá. Bylo to jejich první dítě, na které se velmi těšili. Ultrazvuk odhalil, že čekají holčičku. Od svého lékaře dostala zprávu, že holčička bude zdravá.  Poté ale ultrazvuk objevil ještě něco nečekaného a velmi podivného. Co se na ultrazvuku objevilo, že z toho byl v šoku gynekolog i oba budoucí rodiče?

Prapodivný ultrazvuk

Velké nadšení z očekávání dcery náhle vystřídal obrovský šok. Snímky ultrazvukového vyšetření ukázali něco velmi podivného. Nejprve si mysleli, že jim gynekolog zapomněl říct, že nečekají pouze jedno dítě, ale dvojčata. Vedle své dcery v plodové vodě plavala ještě jedna záhadná postava. Tato postava se vznášela nad jejich dcerou a tvar jejího obličeje připomínal bájného mimozemšťana. Když to lékař spolu s budoucími rodiči viděl, všichni se ocitli v rozpacích a v šoku. Také je to všechny pochopitelně dost vyděsilo. Budoucí matka Sophie popisuje nezvyklý snímek následujícím způsobem. Uvádí, že nad očima jejich dcery byly patrné ještě jedny oči a hlava této záhadné postavy připomínala mimozemšťana z filmu. Sophie dříve chodila s chlapcem, který na tvory z jiného světa věřil, zejména na mimozemšťany a démony. Proto Sophie dodala, že na ni tento kluk musel hodit kletbu.

Co ukázal další ultrazvuk?

Oba partneři se onomu záhadnému ultrazvukovému snímku sice smáli, ale oba také cítili silné znepokojení. Nikdo jim nebyl schopná říct, co se na prvním snímku objevilo. Po měsíci šla Sophie v 16, týdnu těhotenství na ultrazvuk znovu. Záhadný tvor se objevil i na dalším ultrazvukovém vyšetření. zároveň bylo jasné, že se miminko narodí v říjnu. Sophie proto začala vtipkovat, že doufá, že se jim dcera nenarodí na Halloween. To už by podle jejích slov bylo opravdu poměrně dost děsivé.

Čtěte také: Pozná pes, že neštěká na dalšího psa, ale na plyšovou hračku?