Minimální náklady a neuvěřitelné využití: 12 geniálních způsobů, jak využít stahovací pásky!

Všem se nám objeví úsměv na tváři, když najdeme jednoduchý způsob při řešení složitých situací v domácnosti. Navíc když ještě nemusíme vkládat velkou finanční investici, naše radost je o to větší. Slyšeli jste už o využití obyčejných stahovacích pásek?

stahovacie pasky 1[hana-code-insert name=’google‘ /]Potřebujete na rychle opravit zip, zapalovač nebo závěs v koupelně? Našli jsme pro Vás způsoby, jak stahovací pásky můžete využít. Zde je několik z nich.

Uložení dokumentů

stahovacie pasky 2Jednoduše vezměte svazek dokumentů, které potřebujete mít uložené spolu. Svažte je dohromady s touto páskou a máte všechny dokumenty hned pohromadě.

Zapalovače

stahovacie pasky 3Pokud se Vám již někdy stalo, že při nošení zapalovače v kabelce, se poškodilo zapalování, vyzkoušejte tento trik.

Zip

stahovacie pasky 4Spěcháte a rychle si zapínáte zip, když se Vám zrovna odtrhne. Nezoufejte, může Vám pomoci právě tato páska.

Sušák na polštáře

stahovacie pasky 5Spojte dva věšáky na šaty, zafixujte je stahovací páskou a dostanete skvělý sušák na polštáři.

Horká poklice

stahovacie pasky 6Pokud zrovna nemáte po ruce utěrku, ale potřebujete otevřít hrnec, vezměte si pásku, stáhněte ji kolem držáku na poklici a voalá! Pokličku můžete bez rizika popálení ihned odložit.

Svazek klíčů

stahovacie pasky 7Potřebujete mít klíče pohromadě, nebo nemáte po ruce nic čím byste je spojili?

Zlomený ventilátor

stahovacie pasky 8Efektivní a rychlé řešení, jak opravit poruchu na ventilátoru. Koneckonců, kupovat nový kvůli uvolněné části je finančně nákladné a zbytečné.

Závěs v koupelně

stahovacie pasky 9Plastové kroužky můžete nahradit stahovacími páskami na závěs. Je to rychlý a navíc efektivní způsob úpravy.

Velká mísa, malá lžička

stahovacie pasky 10Pokud se Vám neustále lžíce topí v misce, máme pro Vás skvělé řešení! Můžete si udělat jednoduchou pojistku, aby Vám lžíce stále neklouzala. Tento trik je užitečný, zejména při dětech.

Bublifuk

stahovacie pasky 11[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Vaše dítě právě vidělo bublifuk a chce ho mít hned, Vám se ale kvůli tomu nechce běžet do obchodu. Pomůže Vám opět stahovací páska.

Vodítko

stahoviace pasky 12Ano je to tak, z pásky dokážete vyrobit dokonce i vodítko pro Vašeho mazlíčka.

Tkaničky do bot

stahovacie pasky 13Máte nové tenisky, ale šňůrky, které jsou v nich, se Vám nelíbí? Pokud potřebujete změnu vyzkoušejte tyto.

Tyto triky jsou zaručené, vyzkoušené a efektivní. Pokud ale nevěříte, přesvědčte se sami.

 

https://youtu.be/ZJQjziJKQ1s