Znáte vtipálky, kteří nejdou nikdy daleko pro skvělý vtip? Pan Shay Bradley z Dublinu byl jeden z nich. Tento pár měl nádherný život plný rodinného štěstí. Měl totiž čtyři děti a osm vnoučat ve chvíli, kdy zemřel po dlouhé nemoci. Rozhodl se ovšem, že na jeho poslední cestě nechce vidět v jejich tvářích žádné slzy. V těchto smutných okamžicích jim chtěl stále vykouzlit úsměv na tváři.

Na první pohled klasický pohřeb

Videozáznamy z jeho pohřbu se velmi rychle rozšířily na sociálních sítích. Video ukazuje smuteční hosty, přátele a příbuzné, jak se shromáždili na hřbitově v Dublinu. Všichni stáli kolem otevřené jámy, do které byla spuštění rakev pana Bradleyho. Na první pohled se neděje nic zvláštního, ale to se během chvilky změní. Co se stalo tak šokujícího a dostalo to celý svět do kolen?

Vtipálek až do konce

Když shromáždění pozůstalí oplakávají zemřelého, z rakve se nečekaně začne ozývat hlas pana Bradleyho doprovázený klepáním. „Ahoj. Pusťte mě odsud!“ zazní přímo z rakve. Přítomní jsou nejdříve šokováni vtipem, snímek ukazuje velmi šokované tváře, což je naprosto pochopitelné, protože to skutečně zní, že se Shay ozývá z rakve.

Lidé si však brzy uvědomili, že se jedná pouze o zvukový záznam, který byl vytvořen dříve, a jednalo se pouze o pečlivě připravený vtip. Když Shayův hlas pokračuje, lidé se ihned začnou smát. „Je tady tma.“ zazní z rakve. Bradley nakonec dokonce začne zpívat píseň Hello Again od Neila Diamonda.

Poslední přání bylo splněno

Bradleyova dcera na Facebooku napsala: „Tohle bylo poslední přání mého otce. Vždy byl velkým mistrem vtipů. Dokázal nás rozesmát, když jsme ho nejvíce potřebovali. Budu tě milovat navždy, Poppabear.“ A jedno z vnoučat, Chloe Kiernan, napsala na Twitter: „Můj dědeček chtěl, aby všichni opustili jeho pohřeb s úsměvem na tváři, a toho dosáhl, byl by hrdý.“

Sdílejte článek