Domů TIPY A TRIKY Míváte nateklé končetiny, nebo je máte naopak pořád studené? Pak byste měli...

Míváte nateklé končetiny, nebo je máte naopak pořád studené? Pak byste měli ihned k lékaři!

V naší době velmi často slyšíte, že někdo má znecitlivělé končetiny, nebo vždy studené ruce a nohy. A mladí lidé stále více upozorňuji i na vznik křečových žil. Často je to kvůli porušení krevního oběhu. Představte si, že tělo je velmi komplexní síť silnic a cest, které se skládají z žil a tepen. Pohyb se tam nikdy nezastaví, neustále se pohybuje a rozděluje několik litrů krve, která navíc dodává potřebné živiny a kyslík do všech orgánů.

A najednou se pohyb zpomalil… Špatný krevní oběh je viníkem mnoha nemocí. Je způsoben různými příčinami, včetně sedavého životního stylu, kouření nebo chorob, jako je cukrovka a hypertenze. A nikdy byste takový stav neměli ignorovat!

Dnes Vám řekneme o hlavních příznacích poruch krevního oběhu a také se s Vámi podělíme o několik způsobů, jak rychle a přirozeně zlepšit Váš krevní oběh.

Špatný krevní oběh

Lékaři často uvádějí, že oběhová porucha zpravidla není na první pohled viditelná, ale existují výjimky z tohoto pravidla. Zde je několik příznaků, jejichž přítomnost často naznačuje porušení krevního oběhu. Nebuďte líní konzultovat tyto příznaky s odborníkem, pokud si všimnete jednoho z nich!

  1. Vždy máte chladné ruce a nohy.
  2. Chronická únava a vyčerpání.
  3. Křečové žíly.

Kam dál?

10 potravin bohatých na kolagen, které pomáhají zpomalit stárnutí pokožky!

Jak přirozenou cestou snížit stres, úzkost a depresi? Poradíme Vám!

Upozornění: Chemikálie v opalovacím krému způsobují rakovinu kůže!

Snižte riziko vzniku rakoviny prsu až o 19 % pomocí tohoto oblíbeného nápoje!

11 šikovných způsobů, jak přivést Vaše oblečení zpátky k životu!

Další články