Mladá maminka zažila doslova zázrak. Deset dní poté, co potratila, se stalo něco nevídaného

Michelle spolu s manželem Rossem vychovávají dvě krásné děti. A třetí bylo na cestě, než se stala osudná věc. Žena v šestém týdnu těhotenství náhle potratila. O to větší překvapení nastalo, když po deseti dnech na ultrazvuku spolu s lékařem uslyšela tlukot srdíčka. Co se vlastně stalo?

Náhlé krvácení všechno změnilo

Mladí rodiče s radostí očekávali příchod třetího potomka, když v tom jednoho dne začala Michelle prudce krvácet. Také pociťovala silné bolesti v břiše, a tak jala podezření, že s dítětem není něco v pořádku. Manžel Ross tedy ženu ihned naložil do auta a odvezl na pohotovost. Zde Michelle provedli lékaři ultrazvuk, po kterém přišla zdrcující zpráva. Došlo bohužel k potratu v šestém týdnu těhotenství. Manželé byli doslova zdrcení.

Smiřování se s tvrdým faktem

Pár se nějakou dobu vzpamatovával ze ztráty svého budoucího potomka. Smutek prostoupil nejen je, ale také celou rodinu. Michelle dostala po potratu pro jistotu léky, které měly zabránit infekci dělohy. Rovněž musela absolvovat těhotenský test, aby se lékaři ujistili, že již žena není gravidní. Pak ale nastal moment překvapení. Manželé se vydali na poslední kontrolní ultrazvuk po hrůzném prožitku, díky němuž uslyšeli šokující zvuk, kterým byl tlukot srdíčka. Nikdo tomu nechtěl věřit.

Čtěte také: Starší pár si adoptuje 7 dětí po smrti jejich rodičů

Živé dítě v děloze

Lékaři prověřovali skutečnost, že v Michellině děloze stále dříme život. A skutečně se zde vyvíjelo miminko. Odborníci si to vysvětlili tak, že zprvu pár čekal dvojčata a jedno z nich bohužel zemřelo. Nešlo jim ale do hlavy, že holčička přežila. Především pak nebyla na snímcích ultrazvuku zprvu vidět. Manželé byli u vytržení a hluboký smutek střídaly euforické pocity.

Nakonec Michelle porodila zdravou dívenku, která byla neuvěřitelnou bojovnicí. I když mladí lidé stále vzpomínají na ztracené dítko, jsou rádi, že se nakonec vytoužený třetí potomek narodil.