Mladík vběhl do hořícího domu a zachránil 3 děti

Derrick Byrd z Aberdeenu ve Washingtonu se možná nepovažuje za hrdinu, ale rozhodně předvedl hodně hrdinský kousek. Běžet do hořícího domu hned dvakrát po sobě je velké hrdinství. Dům rodiny byl v plamenech. To si Derrick uvědomil ve chvíli, kdy slyšel křik své sestry. Neváhal a ihned pro ni běžel do jejího pokoje. Tím to ale neskončilo.

https://www.viralomania.com/

Děsivý požár

Požár přepadl rodinu v ranních hodinách, kdy většina domu ještě spala. Naštěstí se děti probudily a začaly jednat. Derrick proběhl ložnicí své sestry, aby mohl vzít i další děti. Jeho sestra poté pomohla dětem vyskočit z okna v podkroví, aby se zachránili před šíleným žárem plamenů. Museli dostat ven všechny děti. Derrick byl popálený, ale nevzdával se.

https://www.viralomania.com/

Mladík na nic nečekal a běžel pro děti

Derrick držel v náruči šestiletého Juniora a tříletou Rory. Kayla bohužel ztratila rovnováhu a spadla ze střechy. To znamenalo, že na střeše zůstala sama osmiletá Mercedes, která křičela na Derricka. Derrick cítil velkou bolest, ale nemohl ji nechat zemřít. Proto vběhl zpět do plamenu a po schodech, aby zachránil i poslední sestru.

Čtěte také: Návrat ze záhrobí: dvě ženy popisují stejný zážitek, prošly tunelem, vrátily se, jejich čas totiž ještě nenadešel

https://www.viralomania.com/

Utrpěl vážné popáleniny

„Cítil jsem, jak hořím,“ řekl později. „Popadl jsem ji a svlékl jsem si košili, kterou jsem jí dal kolem obličeje, aby nevdechovala kouř. Pak jsem ji odnesl, jak nejrychleji jsem mohl.“ Mladý muž bohužel při záchraně svých sourozenců utrpěl popáleniny druhého i třetího stupně na obličeji, zádech a pažích. I přesto řekl, že by to udělal znovu.

https://www.viralomania.com/

Všem se nyní daří velmi dobře

Naštěstí všechno dopadlo dobře. Vážně poraněný byl pouze Derrick, který zachraňoval všechny děti. Všem zúčastněným se dnes daří dobře. Kdyby jejich bratr nebyl hrdinou a nedokázal se ve svých 20 letech obětovat pro sourozence, osud této rodiny a velký požár mohl skončit úplně jinak. A rozhodně by to byla obrovská tragédie.

Zdroj: viralomania.com