Mnoho lidí vidí znamení zvěrokruhu Berana jako tvrdohlavého: Má však 12 zvláštních funkcí a vlastností – nikdo jiný na světě je nemá!

Mnoho lidí považuje berany pouze za tvrdohlavé. Osoby narozené v tomto znamení zvěrokruhu se velmi často danou vlastností vyznačují, je proto nabíledni, že jsou s tvrdohlavostí spojování, neměli bychom se však na ně proto dívat pouze touto jednou optikou. Znamení berana je navíc charakteristické také řadou užitečných předností, které z něj dělají příjemné společníky a dobré životní partnery. Pojďme se podívat na 12 specifik beranů, o kterých jste možná neměli ani tušení.

Čím jsou specifičtí lidé narození ve znamení berana

Berani jsou typičtí několika konkrétními vlastnostmi, kterými se mnohdy odlišují od ostatních. Lze je vymezit takto:

 1. Berani jsou důvěryhodní a vytrvalí – vždy se drží svých blízkých, podporují je a pomáhají jim kdykoliv je potřeba.
 2. Tvrdohlavost jim pomáhá v úspěchu – jelikož si velmi důrazně stojí za svým, dokážou berani nakonec díky své zarputilosti dokážou prakticky nemožné.
 3. Berani jsou impulzivní a výbušní – dokáží se blesku rychle rozzlobit, nevynášejí však předčasné soudy a také rychle odpouští.
 4. Přestože budí dojem netrpělivosti, jsou berani velmi umírnění a trpěliví – trpělivost však mají jen s těmi, které milují.
 5. Berani se nebrání hádkám a mají dokonce tendenci je vyvolávat – hádat se však rozhodně nehodlají s lidmi, na kterých jim záleží.
 6. Dbají na pravdu a prosazují ji i v případě, že by mohla jim samotným ublížit – pokud by však měla ublížit jejich blízkým, uchýlí se radši ke lži.
 7. Jsou vytrvalí, mají-li určitý cíl, a to i přesto, že všichni ostatní tvrdí, že je nereálný.
 8. Berani jsou také velmi obětaví – a to až do krajnosti, pro své blízké by udělali téměř cokoliv, byť by je to mělo stát vlastní pohodlí.
 9. Mají strach z nových věcí – drží se radši zavedené jistoty, jen málokdy mění své postoje či směr.
 10. Nejsou příliš přátelští a k lidem si dlouho hledají cestu, a to vždy hlavně k těm, které si pečlivě vyberou (s ostatními mají pouze málo trpělivosti).
 11. Berani mají rádi výzvy a často je vyhledávají – proto také mnohdy dosahují cílů, o kterých se jiným lidem jen zdá.
 12. A jsou také úžasnými rodiči upřednostňující vždy své děti před ostatními i sami před sebou.

Čtěte také: Máte 4 z těchto vlastností? Pokud ano, jste jedním z nejvzácnějších lidí na Zemi. Prozkoumejte sami sebe!