Módá nezná hranice a díky tomu vznikají fantastické kousky. Tyto jedinečné kousky se nechaly inspirovat pouze přírodou.

 

Inspirace se může objevit kdykoliv a kdekoliv. Každý z nás má své místo, kde se dá inspirovat a načerpat tak novou energii. Obzvláště v módě můžeme vidět původní nápad v úplně jiné podobě a vznikne tak něco fantastického. Nejčastěji se módní návrháři inspirují přírodou. Nemáme přitom na mysli zvířecí vzory nebo květinové potisky. Někdy úplně postačí barevná kombinace jako z džungle či křehkost a pudrová barva květů.
Jedna mladá blogerka na svém blogu Where I see fashion zveřejňuje koláže oblečení a fotografií přírody. Vycvičeným okem hledá podobnosti i s jídlem  nebo slavnými obrazy. Například v kolekci Margiela z roku 2014 nacházela prvky Van Goghovo malby Iris z roku 1889. Dnes úspěšný blog stvořila úplně náhodou. Při přípravě projektu do školy narazila na dva obrázky, které spolu nějak souvisely, ačkoli v té chvíli ještě nevěděla, jak přesně. Od té doby neví přestat hledat vizuálně podobnosti všude kolem sebe.

[hana-code-insert name=’google‘ /] [hana-code-insert name=’Dole‘ /] [hana-code-insert name=’google‘ /] [hana-code-insert name=’google‘ /]

Určitě nám napiště do komentáře, co Vás zaujalo nejvíce 🙂