Moderátorka CNN Prima NEWS Eva Hecko Perkausová přivítala druhého syna!

Eva Hecko Perkausová, moderátorka Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS, nedávno sdílela radostnou novinku se svými diváky. Stala se totiž dvojnásobnou maminkou po narození druhého potomka. Tato zpráva vyvolala vlnu nadšení a přání vše nejlepší pro novou rodinu. Pojďme se podívat na podrobnosti tohoto šťastného přírůstku do rodiny.

První těhotenství a mateřská dovolená

Eva Hecko Perkausová se stala maminkou poprvé v listopadu roku 2022, kdy se jí narodil syn Killian. Po prvním porodu si však neudělala dlouhou pauzu a po třech měsících se vrátila na obrazovky. Důvodem bylo nejen to, že Killian byl hodné a klidné miminko, ale také to, že se Eva rychle vzpamatovala a byla připravena znovu pracovat. Po návratu do práce se postupně začala připravovat na své druhé těhotenství.

Těhotenství a překvapení

Eva Perkausová dokázala své druhé těhotenství tajit až do začátku šestého měsíce. Poprvé se o svém stavu veřejně zmínila v pořadu Showtime, kde přiznala, že druhé těhotenství bylo plánované a splnilo se jí tak její přání mít dvě děti blízko u sebe. S manželem Ivanem Heckem se rozhodli, že svému synovi Killianovi dají mladšího bratříčka.

Čtěte také: Mladá maminka zažila doslova zázrak. Deset dní poté, co potratila, se stalo něco nevídaného

Narození druhého potomka

V úterý ráno přivedla Eva Hecko Perkausová na svět zdravého chlapečka. Porod proběhl bez komplikací a tatínek Ivan byl přítomen při samotném aktu. I když rodiče zatím tají jméno a porodní hmotnost, věříme, že se brzy dozvíme více o tomto novém členu rodiny.

Radost a nadšení

Rodina Hecko Perkausová se nyní těší z toho, že se jim splnil sen o dvou dětech blízko u sebe. Eva Perkausová v minulosti vyjádřila přání mít dvě děti a díky přírůstku do rodiny se toto přání naplnilo. Její starší syn Killian se jistě těší na nového bratříčka a budou spolu tvořit nezbytnou dvojici.

Návrat do práce

Eva Hecko Perkausová si po porodu prvního dítěte vzala pouze tříměsíční mateřskou dovolenou a vrátila se zpět na obrazovky. Její návrat byl podpořen tím, že Killian byl v noci hodný a mohla si tak v klidu odpočinout. Své poslední vysílání před porodem absolvovala Eva v lednu roku 2024, kdy ji její kolega Petr Suchoň vyprovodil do druhé mateřské dovolené s velkou kyticí.

Přání a gratulace

Po zveřejnění zprávy o narození druhého potomka se Eva Hecko Perkausová dočkala mnoha gratulací a přání všeho nejlepšího. Její fanoušci a diváci jí přejí hodně štěstí a radosti s novým přírůstkem do rodiny. S narozením druhého potomka se pro Evu Hecko Perkausovou otevírá nová kapitola života. Musí zvládnout rovnováhu mezi prací a rodinou, což není vždy jednoduché. Nicméně se odhodlává zvládnout i tuto výzvu a stát se skvělou maminkou pro oba své syny.