Moje babička mi poradila jeden přírodní lék proti bolesti krku. Za pár hodin byla angína pryč!

Každý to známe. Bolest v krku při polykání, angína a do toho třeba horečky. Nic příjemného, na naopak se jedná o dosti bolestivý a nepříjemný problém, kterého se chceme co nejrychleji zbavit. V lékárně vám sice dají spoustu prášků a dalších léků, ale bohužel ne vždy tyto léky zabírají. Právě proto je dnešní článek věnován přírodnímu léku na bolesti v krku při angíně.

Ihned, jak vás začne škrábat v krku, nebo už cítíte, že na vás něco leze, je nejlepší začít právě s tímto lékem. Červená řepa je totiž surovina, která vám s tímto problémem dobře pomůže a zatočí tak během pár hodin s bolestmi v krku.

Řepa snižuje bolst a posiluje imunitu, což je výborné při jakémkoli onemocnění. Zvyšuje pružnost vlásečnic a zlepšuje průtok krve. Pokud máte hnisavou angínu, která už je v horším stádiu, tak vám pomůže od hnisavých povlaků a hlenů. Řepa je dále dobrá na otoky krku a likviduje veškeré bakterie.[hana-code-insert name=’google‘ /]

Recept:

Vezmeme si odměrku a nalijeme se do ní 200ml salátové šťávy a do ní přimícháme jednu polévkovou lžíci jablečného octa. Celou směs zahřejeme (nejlépe v mikrovlnce na 35 stupňů). Tuto směs si nalijte do úst a kloktejte ji alespoň 6x denně. Po několika hodinách ucítíte úlevu od bolesti.

Pokud už se jedná o těžkou angínu, je dobré kloktat řepnou a cibulovou šťávu a to tak, že si zředíme šťávu z řepy s vodou a do 150ml přidáme 1 polévkovou lžíci cibulové šťávy. Kloktat každé 3 hodiny.

Tento recept můžete kombinovat s léky na rým. Pro vylepšení můžete přidat i trošku medu. Po několika hodinách byste měli cítit zlepšení. Někdy je lepší
vyzkoušet přírodní medicínu.