David Hampl
19 února, 2020

Smrt je součástí života, ale proč si občas musí vybírat děti? Některá úmrtí zůstanou navždy nepochopená. Smrt dítěte je obrovská ztráta pro celou rodinu, ale především pro rodiče. Žádný z rodičů totiž nechce vidět své dítě, jak umírá. To, co se ale stalo v tomto případě je mnohonásobně horší. Za velmi zvláštních a děsivých okolností zemřela mladá matka spolu s šesti dětmi. Nejmladšímu dítěti byl navíc pouze jeden rok. Svět tak přišel o obrovskou část jedné skvělé rodiny.

Tragická událost

Mladá maminka a jejích šest dětí zemřelo za tragických okolností. Děsivé na celém případu je fakt, že nejmladšímu z dětí byl teprve jeden rok. Mělo celý život před sebou. Nejstaršímu z dětí bylo 15 let, takže mladý nadějný člověk rovněž přišel o život, který mohl perfektně naplnit. Obyvatelé města a přátelé této rodiny jsou tragickou událostí naprosto šokováni a nikdo tomu nechce pořád uvěřit.

Velmi početná rodina

Rodina žila ve městě Clinton, v americkém státě Mississippi. Jejich početně potomstvo jim dělalo opravdu velkou radost. Navíc lidé z okolí měli rodinu velmi rádi a vždy zdůrazňovali, že jde o opravdu hodné lidi. Bohužel právě těchto hodných lidí se dotkla jedna z největších tragédií, jaká je mohla potkat.

Důvodem byl zkrat

Konečně se dostáváme k samotné tragédii, o které není rozhodně snadné psát. K tragédii došlo minulou sobotu v dopoledních hodinách. Pohledný dům této rodiny začal hořet. V té době se bohužel v domě vyskytovala matka se všemi svými dětmi. Bylo zjištěno, že nejpravděpodobnější příčinou požáru byl zkrat v elektrickém systému. V současné době ovšem neexistuje podezření, že by někdo dům zapálil. Šlo tedy o nešťastnou náhodu, která ovšem vzala život sedmi báječným lidem, které měli všichni rádi.

Jediný, kdo přežil, byl manžel a tatínek této rodiny. Podařilo se mu vytáhnout všechny děti včetně manželky před dům, ale nadýchal se moc zplodin. V současné době tak v nemocnici bojuje o život.

Sdílejte článek