Moje ruce byly suché a ošklivé. Pak jsem však vyzkoušela tuto domácí masku. Opět jsou jemné a mohu je vystavovat.

Ruce jsou vizitkou každé ženy. Jelikož se dennodenně setkáváme s mytím nádobí a různými chemickými prostředky na čištění domácnosti, vystavujeme ruce ultrafialovému záření, zažíváme hormonální změny, na našich rukou se to odráží. To vše přispívá k předčasnému stárnutí, i nadměrnému vysušení pokožky rukou.

Dnes jsem si pro vás připravila recept, díky kterému budou vaše ruce opět krásné a nemusíte ani nikam chodit, protože tuto masku zvládnete iv pohodlí domova. Účinně bojuje proti vráskám, vysušení, záděrkám a pigmentovým skvrnám.

Budete potřebovat:

    • rozmixované ovesné vločky
    • horkou vodu
    • zakysanou smetanu
    • olivový olej

Postup:

Vločky nasypte do vařící vody v poměru 1: 1. Přidejte lžíci zakysané smetany a stejné množství olivového oleje. Vše důkladně promíchejte. Směs nechte trochu vychladnout a nalijte do gumových rukavic.[hana-code-insert name=’Dole‘ /]

Čtěte také: Netradiční medové řezy se zakysanou smetanou: Tento vynikající zákusek si zamiluje celá Vaše rodina!

Rukavice mějte na rukou přibližně 15 až 20 minut a po aplikaci si ruce důkladně omyjte mýdlem a teplou vodou a nakrémujte. maskanaruky3

Masku aplikujte 2-krát týdně, dokud nebudou vaše ruce opět ve formě. Už po první aplikaci této hydratační masky však budete vidět první výsledky. Ruce budou jemné, pokožka měkká a pružná a drobné ranky se rychle zahojí. Podělte se o tento skvělý recept i se svými přítelkyněmi.