Moje sousedka začala na dvoře sbírat větvičky a vůbec jsem nerozuměla, proč...

Moje sousedka začala na dvoře sbírat větvičky a vůbec jsem nerozuměla, proč to dělá. Pak mi ukázala, na co je potřebuje a padla mi čelist

Tato myšlenka a tento nápad potěší všechny ty, kteří nemají každoročně živý stromeček. Takto si alespoň trošku přírody přinesete i domů. Vše, co potřebujete, je asi tucet větviček, které najdete v parku nebo na dvoře. Vznikne nádherná a elegantní výzdoba, kterou budete milovat. Máte svítící řetěz, který je menší a nemáte ji kam dát? Tento problém za vás vyřeším právě tímto návodem. Kreativitě se meze nekladou. Nezapomeňte na naši Vánoční soutěž a zapojte se ještě dnes!

strom1
Budete potřebovat:

  • 10 až 12 větviček
  • pilku nebo sekeru
  • motouz
  • nůžky
  • girlandu
  • vánoční ozdůbky

Postup:

[sociallocker]

Větvičky si nejdříve očistíme od menších větviček a seřízneme je do tvaru vánočního stromku, což znamená, od nejmenší po největší. Použijte nůžky na větvičky, případně pilku, či sekeru.

strom2
Následně všechny větvičky pevně svážeme na obou stranách. Postupujeme od nejmenšího po největší větvičku. Vznikne nám tvar stromu s krásnou špičkou.

strom3
Teď už zbývá stromeček vyzdobit. Použijte světýlka, girlandy, různé vánoční ozdoby, jehličí nebo barevné provázky. Je to jen a jen na vás. Pro lepší představivost pro vás máme nějaké tipy, jak na to. Na závěr stromeček zavěste na stěnu a užívejte si krásné zasněžené Vánoce.

strom4 strom6

strom7 strom8 strom9Pro lepší představivost si prostudujte následující video, kde se dozvíte, jak na to

 

[/sociallocker]

print