Motorkář zachránil psa, kterého někdo vyhodil z auta

Brandon Turnbow je zapálený motorkář a podle toho také vypadá. Motorkář z Burlesonu v Texasu má ale velmi dobré srdce. Tohle byste možná na muže s vousy, tetováním a v koženém oblečení nehádali, ale ukázal celému světu, že žádnou knihu nesmíte soudit podle obalu. Jednoho dne se mu totiž naskytl velmi nepříjemný pohled.

Týrání nevinného psa

Brandon jel na motorce navštívit svého otce. Najednou uviděl muže, který vystoupil z auta se psem. Začal do něj zuřivě kopat a potom nastoupit do vozu a odjel. Psa tam přitom nechatl. Brandon byl naprosto v šoku a rozhodl se okamžitě jednat. Přistoupil ke zvířeti a vzal si ho k sobě na motorku. Pojmenoval ho přitom Davidson, jako správný motorkář.

tudasfaja.com

Nečekaná záchrana

Brandon nečekal, že cestou ke svému otci najde nového společníka. Rozhodně tam nehodlal nebohého psa nechat. Nezapomněl ani na majitele psa. Okamžitě jel za ním. „Šel jsem za ním a ukázal mu svůj prostředníček,“ napsal Brandon na sociální sítě, kde se podělil o tento příběh. „A teď mám druhého pilota jménem pan Davidson.“ Pes mu naprosto změnil život. A Brandon zase změnil život Davidsonovi.

tudasfaja.com

Muž získal nového kamaráda

Davidson nyní spokojeně žije se svým novým majitelem a konečně se mu dostalo milujícího domova. Na motorce si pes užívá čerstvého vzduchu a je naprosto v bezpečí. Po jediném dni s tímto psem se Brandon rozhodl, že si ho nechá. A aby toho nebylo málo, rozhodl se také založit organizaci motorkářů, kteří dělají stejně dobré skutky.

tudasfaja.com

Nová asociace motorkářů

„Baaang Bikers Against Animal Abuse National Global“ se skupina, jejíž členové jsou motorkáři. A všichni pomáhají zvířatům v nouzi. Mnoho z nich je nejen zachraňuje, ale také adoptuje. Brandon dokonce napsal i píseň, kterou věnoval svému prvnímu zachráněnému psovi. Brandon je příkladem jedinečného člověka a Davidson má díky němu velmi krásný život.

Zdroj: tudasfaja.com