Mřížku na sporáku jsem neuměla nikdy dobře vyčistit. Pak jsem objevila tento...

Mřížku na sporáku jsem neuměla nikdy dobře vyčistit. Pak jsem objevila tento jednoduchý trik a můj sporák vypadá jako nový!

Vaření je jedna věc, ale čištění sporáku druhá. Někdy se jen těžko umíme dopracovat k tomu, aby náš sporák vypadal jako nový. Největší problém je kovová mřížka, na níž se nečistoty velmi rádi drží. Hlavně spálený tuk!

K čištění mastných povrchů často používáme chemické prostředky, které jsou přímo určeny k odstranění mastnoty. Často jsou to ale agresivní produkty, které mají štiplavý zápach a to ani nemluvíme o škodlivých účincích na pokožku.

My Vám však přinášíme babskou radu jak na čištění sporáku přírodní cestou!

Co budete potřebovat?

  • jedlou sodu
  • rostlinný olej
  • sůl

Jak na to?

Náš trik spočívá ve speciálním oleji. Stačí, když si v misce smícháte jedlou sodu, rostlinný olej a sůl. S touto pastou vydrhněte povrch mřížky, ale i sporáku a uvidíte, jak se bude lesknout. Následně setřete dočista mokrou houbou a máte hotovo!

Rychlé a účinné uklízení přejeme!

Tisk
Loading...
Sdílejte

Kam dál?

Vyzkoušela jsem 30denní výzvu dle Gwyneth Paltrow a zde je to, co se stalo s mým tělem!

6 ideálních celebritami schválných destinací pro líbánky! Vždyť jsou jednou za život, že? Nebo vícekrát…?

Ať si říká, kdo chce, co che, Melanie Trump je zkrátka kus! Podívejte se, jaké jsou její tipy a triky, aby si udržela takovýto vzhled!

Už jste slyšeli o RSI? Jedná se o syndrom, kterým trpí většina zaměstnanců v kancelářích! Máme pro Vás však tipy a triky, jak mu předejít!

Stydíte se za svou druhou bradu? Pak vyzkoušejte tyto tipy a triky!

Další články