Můj dědeček prozradil, že je to lepší než prášky. Na nepříjemné bolesti vašeho těla zabírá tato zázračná metoda téměř stoprocentně

Bolí vás často tělo, především krk, záda, ramena, kolena nebo například končetiny? Toužíte, aby bolest konečně přestala a vy se tak mohli opět naplno věnovat všem svým oblíbeným zálibám? Vyzkoušeli jste už spoustu řešení, ale nic se nesetkalo s kýženým úspěchem? Možná budete překvapeni, až zjistíte, že s nepříjemnými bolestmi vám může pomoci obyčejná hliníková folie, tedy alobal. Stačí vzít jen kus tohoto kuchyňského vybavení a omotat s ním bolavou část vašeho těla. Uděláte-li to správně a budete-li to praktikovat pravidelně, nepříjemné bolesti budou ten tam, Vyzkoušejte to a sami brzy poznáte, zda to funguje či ne.

Alobalem proti bolesti

Mnoho lidí po celém světě využívá této dokonalé a jednoduché metody na odstranění nepříjemných bolestí celého těla. Možná to zní zvláštně, ale hliníková folie napomáhá lepšímu proudění energie a tělesných tekutin v našem organismu. Díky tomu je schopná vyhledat zdroje bolesti a zmírnit je. Terapeutické účinky tohoto nástroje používá už dlouhá léta především čínská a ruská medicína. Nutno říci, že výsledky jsou opravdu pozoruhodné.

Zbaví vás jizev

Používáním této metody se lze zbavit bolesti kloubů, zad, kolen, pat nebo revmatických onemocnění, které vystřelují od krku. Velkou zajímavostí také je, že tato metoda pomáhá odstraňovat pooperační jizvy, takže se krásně hojí a brzy po nich nejsou ani památky.

Čtěte také: Horoskop na duben 2022! Co vám hvězdy slibují?

Postup je snadný. Stačí si sehnat kus alobalu, rozbalit jej a omotat s ním postiženou část našeho těla. Jakmile to budete mít, je nutné alobal na tělo upevnit pomocí lepicí pásky. Podle čínských lékařů je nutné praktikovat tuto metodu po dobu alespoň 12 dní, aby přinesla kýžené pozitivní výsledky. Poté si dát 2 týdny pauzu a následně znovu 12 dní.

7 vrstev na revma

Trápí-li vás revma, pak se doporučuje nohy zabalit do 7 vrstev alobalu, a na nohy poté nasadit bavlněné ponožky. V tomto stavu pak zůstat alespoň jednu hodinu. Následně si dát pauzu a znovu opakovat po dobu jednoho týdne. Do končetin se vám vrátí energie a budete se opět cítit jako zamlada.