Můj manžel v noci hrozně chrápal, ale po tomto léku už úplně přestal. Lék, o kterém ví málo lidí!

Chrápání.. něco, co může být opravdu nepříjemné pro někoho, kdo chrápajícího člověka musí každý den poslouchat. Spousty lidí už spí dokonce odděleně, protože ten druhý nemůže spát, pořád se budí, do chrápajícího člověka neustále šťouchá. Pokud vy sami trpíte chrápáním, nebo chrápe váš partner, tak sami moc dobře víte, jak nepříjemné to je.

Chrápání přichází během noci a nejčastějším důvodem jsou ucpané nosní dutiny. Jiné teorie přicházejí s tím, že je chrápání způsobováno nadváhou nebo dokonce pitím alkoholických nápojů.

Dnešní článek je o tom, jak chrápajícímu člověku pomoc a zároveň tak pomoc i ostatním, kteří s těmito lidmi sdílí jednu postel. Jedná se o trik. který je jednoduchý. Díky tomuto léku, který budete pravidelně konzumovat, se vám uleví a dokáže vám pomoci.[hana-code-insert name=’google‘ /]

Ingredience:

2 mrkve
2 jablka
1/4 citrónu
3cm dlouhý odřezek z kořene zázvoru

Příprava

1. Oškrábeme mrkev a kořen zázvoru, oloupeme citrón a umyjeme jablka.

2. Nadále všechny ingredience nakrájíme na malé kousíčky, položíme do mixéru a rozmixujeme. Můžete přidat malinko vody.

3. V žádném případě neodšťavňujte, protože tak přijde celý nápoj o svou vlákninu.

4. Hotovo, můžete konzumovat.[hana-code-insert name=’Dole‘ /]

Než půjdete spát, tak tak tento nápoj vypijte. Opakujte to každý den. Nejen, že to pomůže na chrápání, ale dokonce díky citrónu nápoj obsahuje vitamín C a pročistí vaše dutiny, to vám pomůže snadněji dýchat. Zázvor zase zmírní tlak v dutinách. Jedná se prostě o velice dobrý lék na chrápání, který je zdraví pro vaše tělo.

Pokud tyto domácí léky nepomůžou, jedná se již o vážnější chrápání a je potřeba vyhledat zdravotní pomoc.