Můj syn měl jen 5% šanci na přežití, ale našla jsem něco v lahvi vody a zachránila jsem život mého syna

Každý rodič se těší na nové dítě, které přijde brzy na svět. Nový tvor bude mít celý život před sebou a přinese všem velkou radost. Je to událost, která zasáhne opravdu všechny, protože narození nového dítěte dokáže změnit lidské životy, aniž bychom si to uvědomovali. Nikdo z rodičů však nechce slyšet, že jejich dítě nepřežije a v podstatě se ani nenarodí. V takových případech rodiče jen doufají, že se lékaři mýlí. Když je ale jen 5% šance na přežití, začíná být především matka opravdu smutná. Nezbývá než doufat v zázrak nebo vyzkoušet něco netradičního. Této ženě se podařilo porazit pravděpodobnou zkázu neuvěřitelným způsobem.

Šance byly mizivé

Manželskému páru Louise a Jakkovi řekli lékaři, že jejich dítě nepřežije. Důvod byl takový, že teprve v 22. týdnu těhotenství praskla Louise plodová voda, což je pro dítě v bříšku opravdu nebezpečné. Lékaři tedy museli rodičům oznámit, že existuje pouze 5% šance na přežití jejich syna. Dokážete si představit, jak je to zasáhlo.

Netradiční řešení

Vzhledem k tomu, že od prasknutí plodové vody uběhlo už 24 hodin, byly šance na přežití opravdu mizivé. Rodiče se ovšem nevzdali a rozhodli se, že nebudou stát jen se založenýma rukama a čekat na nejhorší den svého života. Začali hledat řešení a objevili několik lidí, kteří se ocitli ve stejných situacích. Dozvěděli se velmi zajímavá řešení, které se jim nezdály, nicméně jim nic jiného nezbývalo. Pokud chtěli zachránit svého syna nebo se o to alespoň pokusit, bylo potřeba to vyzkoušet.

Čtěte také: Namočit nohy do octa? Rozhodně ano. Tento osvědčený trik jistě pomůže i vám. Jaké má účinky a proč ho budete dělat pravidelně? V mnohém budete překvapeni

Neměli co ztratit

Jedním řešením, které se jim zdálo nejpravděpodobnější, bylo pití nadměrného množství vody každý den. Konkrétně se jednalo o vypití 4 litrů vody denně. V určitých případech to může zachránit život dítěte. Čím více bude matka pít, tím více bude dítě močit. Moč se pak uloží v břiše a může dítě zachránit. Podle lékařů se jednalo o nepodloženou informaci, nicméně to rodiče vyzkoušeli. Matka pila každý den hodně vody po dobu 13 týdnů. A o několik měsíců později se narodil naprosto zdravý chlapec, který má celý krásný život před sebou.