Muž cestoval s ochrnutou manželkou po celém světě!

Některé páry mají za sebou velmi inspirující příběh, který s zamiluje i mnoho dalších lidí. Právě díky nim dokážeme věřit v pravou lásku. Při svatbě manželé přísahají, že budou stát bok po boku při zdraví i nemoci. Tento pár to skutečně splnil. Manželé se seznámili v roce 1958, zamilovali se do sebe na první pohled a po nějaké době se vzali. Ale to byl jen začátek.

https://pl.newsner.com/

Středoškolská láska, která přetrvala celé roky

Pár se vzal v roce 1966 a ze středoškolské lásky se stali partneři na celý život. Během let se stali rodiči čtyř dětí a nakonec i 12 vnoučat. Když bylo Donně 45 let, lékaři jí diagnostikovali mozkové aneuryzma. Během vánočních oslav ji začala bolet hlava a šla spát. Druhý den se ukázalo, že šlo o mozkové aneuryzma, které jí naprosto změnilo život.

https://pl.newsner.com/

Donna byla částečně paralyzovaná a skončila na vozíku. Lékaři jejímu manželovi Andymu doporučili, aby svou manželku umístil do pečovatelského domu, kde by se o ni starali odborníci. Mysleli, že pro jejího muže a rodinu by byla péče obrovskou zátěží. Andy se ale rozhodl udělat pravý opak. Na lékaře nedbal a rozhodl se, že s manželkou procestuje celý svět.

Čtěte také: Vyděšená štěňata uvízla v jeskyni! Jak to s nimi dopadlo?

https://pl.newsner.com/

Muž se řídil podle svého srdce

Andy nedokázal manželku odložit do pečovatelského domu, aby se o ni staral někdo jiný. Posledních 30 let jejího života viděla ze světa mnohem více než většina lidí. A to i přesto, že byla upoutaná na invalidní vozík. Pár vždy snil o společné cestě a chtěli navštívit všech sedm kontinentů. Muž se nyní rozhodl, že si to konečně splní.

https://pl.newsner.com/

Donna byla nejen ochrnutá, ale měla také problémy s krátkodobou pamětí. Andyho ale bavilo s ní cestovat a poznávat nová místa. Vždy společně sdíleli hlubokou lásku a věřili, že musí udělat limonádu ze všech citronů, které jim život naservíruje. Podle jejich dcery zemřel Andy v roce 2019 a Donna zemřela o rok později.

Zdroj: pl.newsner.com