Každý z nás je jiný a máme své odlišnosti, a to z hlediska osobnosti, tak vzhledu. V každém případě je důležité, abychom byli vždy šťastní a vážili si toho, kdo jsme. Být odlišný je dobrý, protože každý v sobě máme vnitřní krásu, kterou na nás naše drahé polovičky milují. Zároveň ovšem může být obtížné se vyhnout myšlenkám o věcech, které na sobě chcete změnit, a to především při stárnutí. Vrásky jsou viditelnější, klouby bolestivější a vlasy začínají řídnout a padat.

U jednoho muže se jednalo o vlasy, které mu nyní řídly, až mu byla vidět kůže. On a jeho žena ovšem měli mít brzy svatbu, a proto chtěl vypadat co nejlépe. Rozhodl se proto zajít ke zkušenému kadeřníkovi, který mu mohl s jeho problémem pomoci. Nakonec se mu to podařilo a jeho nastávající manželka ho mohla jen stěží poznat.

Vypadávání vlasů není neobvyklé

U mužů je to mnohem častější než u žen, především pokud to mají v rodině. Někteří to přijmou, pro jiné je to velmi traumatizující záležitost. Tento muž měl opravdu řídké vlasy. Na hlavě mu zbylo jen pár vlasů, které byly sice dlouhé a majestátní, ale bylo s nimi velmi složité začesat pleš. Když se jeho svatba začala blížit, rozhodl se svou ženu překvapit. Obrátil se na kadeřníka Jasona Makkiho, který sídlí v Dubaji a je vyhlášenou hvězdou mezi kadeřníky.

Pomoc byla potřebná a zafungovala skvěle

Jason má svůj YouTube kanál, na kterém sdílí tipy a triky pro krásné vlasy. Nyní to ale nebylo o permanentních vlasech nebo stříhání netradičního účesu. I pro takto zkušeného odborníka to byla velká výzva, ale zvládl to. Jason zahájil transformaci. Nejprve vlasy natáhnul, vyčesal a poté vlasy fénoval. Nakonec ovšem přišla tajná přísada. Stylista použil vlasové vlákno k zakrytí holých míst na mužově hlavě a během chvilky byla změna hotová. Výsledek byl neuvěřitelný a jeho manželka byla ohromená.

https://youtu.be/6Lfy-Mw7y8U

Sdílejte článek