Muž kopal do spícího toulavého psa: Další den přišla celá smečka (VIDEO)

O psech se říká, že jsou nejlepšími přáteli člověka. Ne každý pes má ale to štěstí mít teplý domov a pána, který se o něj postará a projeví mu lásku. Někteří lidé si psa koupí a poté zjistí, že se o něj neumí nebo nechtějí postarat, či na něj nemají dostatek času nebo financí. Psi pak často končí na ulici, kde přežívají ze dne na den a musí se o sebe postarat sami.

Muž nakopl toulavého psa, pes se mu ale pomstil

Někteří lidé se domnívají, že psi jsou hloupí a moc jim to nemyslí. Pouze poslouchají příkazy a nemají žádnou osobnost. Tak to ale není. Dnešní článek je toho důkazem. Tento muž byl přesně jedním z těch lidí, kteří si vůbec neváží psů. Jak se říká, kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. A anti-hrdina dnešního článku se o pravdivosti tohoto pořekadla přesvědčil na vlastní kůži.

  • muž se choval agresivně vůči psovi
  • pes se vrátil se svou smečkou a oplatil mu to

Co se může stát, když lidé ubližují zvířatům

Příběh, o kterém se bavíme, se stal v Číně. Muž zaparkoval své auto přímo před svým domem. Na parkovišti spal toulavý pes. Místo toho, aby ho muž přešel bez povšimnutí, ho zcela bezdůvodně nakopl. Pes se samozřejmě vyděsil a utekl. Je nepochopitelné, proč si vylíval zlost na nevinném a neškodném zvířeti, jehož jediný prohřešek bylo to, že bylo ve špatný čas na špatném místě. Tím ale náš příběh nekončí.

Čtěte také: Říká svému štěněti, že je čas jít spát. Takovou reakci psa jsme ještě neviděli (VIDEO)

Rozzlobená psí smečka

Další den, kdy muž přijel z práce, zaparkoval auto a šel domů, pes přišel i se svými psími kamarády. To, co se dělo dál, by určitě nikdo z vás nečekal. Psi přiběhli k mužově autu a začali ho vztekle okusovat. Okousali nárazníky, předek auta a místa okolo pneumatik. Z fotek je evidentní, že oprava nebude vůbec levná. Bohužel se nepodařila zachytit mužova reakce poté, co tuto paseku uviděl. Snad se poučil a začal zvířata respektovat nebo si jich alespoň nevšímat.