Muž natáčel svého malého syna. Potom objevil něco šokujícího!

Na sociálních sítích se denně objevují stovky i tisíce videí s malými dětmi. Většina z nich je velmi roztomilá, protože nevinnost malých dětí nás dokáže vždy rozesmát. Navíc je to možnost pro rodiče, aby si vždy připomněli vzácné vzpomínky na dobu, kdy jejich děti byly malé. Mnoho rodičů také sdílí videa, protože se chtějí o tyto vzpomínky podělit s ostatními. Někdy se na videu najde nečekaný detail.

Na první pohled obyčejné video

Před nějakou dobou se na sociální síti Reddit objevilo video, ve kterém malý chlapec tancuje na písničku od Green Day. Na první pohled na videu není nic zvláštního. Jakmile se na něj podíváte pozorně, bude vám běhat mráz po zádech. Mnoha lidem se podařilo na video zaznamenat paranormální jevy, ale tento vás vyděsí k smrti.

Otec, který video nahrával, si hodně dlouho ničeho divného nevšiml. Jednoduše se díval na svého syna, jak s radostí tancuje v obývacím pokoji. Teprve nedávno si všiml něčeho velmi znepokojivého. Jakmile to jednou uvidíte, už nikdy na to nezapomenete. Je překvapivé, že rodina stále žije ve stejném domě. Většina lidí by se zaručeně ihned odstěhovala. Co je na videu vidět?

Čtěte také: Žena si vzala svobodného otce se 6 dětmi. Jak se jim žije?

Ducha objevil až po 12 letech

Video s chlapcem je ve skutečnosti staré celých 12 let, ale až nyní si jeho otec všiml něčeho podivného. Za tančícím chlapcem se totiž uprostřed videa objeví ještě jedno dítě. Dokonce se na sebe chvíli dívají. Otec byl v šoku, že se tam nachází ještě další dítě. Žádné jiné dítě totiž v jejich domě nežije. Rodina má pouze jednoho syna Dana, který na videu tančil.

Dan nevypadal vůbec vyděšený, i když se na ducha dítěte chvíli díval. Možná ho tam dokonce vídal častěji a kvůli svému věku jen svým rodičům nic neřekl. Pro rodinu to byl obrovský šok, protože se nikdy s žádnými paranormálními jevy nesetkali. Stále žijí ve stejném domě a od té doby se již s duchem nesetkali. Anebo o tom alespoň neví. Co byste v takové situaci udělali vy?