Muž opustil ženu a 6 dětí. Naštěstí jim pomohl záhadný cizinec

V životě každého z nás nastanou chvíle, kdy zoufale potřebujeme pomoc od ostatních. Mnohdy si o ni ale neřekneme. Svobodní rodiče jsou za trochu laskavosti a pomoci vždy vděční, protože jejich práce je velmi náročná. Pro ženu, která žila v jižní Indianě, se stalo neštěstí, ale cizinec se rozhodl projevit soucit a pomoci ji ve velmi těžké chvíli.

Starý příběh o velkém neštěstí s dobrým koncem

Jednoho dne v roce 1960 se žena ráno probudila a zjistila, že ji opustil manžel. Nechal ji samotnou se šesti malými dětmi a 75 centy v kapse. Byla sice zdrcená, ale na smutek neměla čas. Musela zajistit pro své děti jídlo, dobrou péči a najít si okamžitě práci. Žádnou bohužel nenašla. Nakonec ji našla na zastávce pro kamiony, kde potřebovali někoho na noční směnu za 65 centů na hodinu.

Okamžitě práci vzala. Vždy musela zaplatit chůvu, ale za možnost zaměstnání se jí to vyplatilo. Týdny plynuly a účty za topení komplikovali mizernou situaci velké rodiny. Pneumatiky na starém voze začaly prosakovat. Jednoho dne po směně přišla ke svému autu a našla tam čtyři nové pneumatiky. Nebyl tam žádný vzkaz, jen nové pneumatiky!

Čtěte také: Tento muž vzal svého těžce nemocného psa na poslední velký výlet

Na ženu čekalo další překvapení na Štědrý den

Tímto nádherným gestem ale překvapení pro tuto obětavou matku neskončila. Na Štědrý den ráno, když jí skončila směna, se chystala odjet domů. A své auto našla plné nejrůznějších krabic. Otevřela je a téměř se rozplakala. Všechny byly plné malých modrých džínů, košil, bonbónů, ořechů a dalších potravin. Byl tam také celý pytel potřeb na praní a čisticích prostředků.

Cestou domů vzlykala vděčností. Nikdy nezapomene na výraz ve tvářích svých dětí, když jim domů přivezla všechny dary. Vypadalo to, že Indianu to ráno navštívili andělé a potloukali se kolem zastávky pro kamiony. Dodnes není jasné, kdo ženě a jejím dětem takto pomohl a nikdy se to pravděpodobně nedozvíme. To, že cizí člověk dokáže takto pomoci ženě v nouze, bylo velmi krásné!

Zdroj: tnewz8.com