Muž pil 12 piv denně. Když se rozhodl přestat, nastala obrovská změna v jeho životě

Tučné jídlo, nedostatek pohybu a pravidelné pití piva patří mezi hlavní důvody, proč přibíráme na váze. Češi pivo milují a pravidelně ho konzumují. Mnoho z nás si ani neuvědomuje, co děláme našemu tělu i mysli. Cheyne Kobzoff žije v Kalifornii a roky strávil pitím piva a vína. Ve svých 30 letech si z konzumace alkoholu vytvořit každodenní zvyk. To pro jeho zdraví nebylo nic dobrého.

https://en.goodtimes.my/

Rok bez alkoholu změnil jeho život!

Muž věděl, že musí se svým zlozvykem přestat. Bohužel netušil, jak se ho zbavit. Jednoho dne se rozhodl navštívit organizaci pro odvykání na alkoholu. Rok poté, co přestal pít, se podělil na sociálních sítích o své zkušenosti. Vypadá mnohem lépe a také přemýšlí o svém životě úplně jiným způsobem. Co v jeho životě udělal jediný rok bez alkoholu?

Za jediný rok se mu podařilo zhubnout 25 kilogramů. Dosáhl toho přitom jen díky tomu, že přestal každý večer konzumovat velké množství piva nebo vína. Během celého roku dokumentoval své pokroky, takže se mohli lidé inspirovat jeho vlastní cestou za zdravím a střízlivostí. Nyní je střízlivý již po několik let a zcela to změnilo jeho osobnost.

Čtěte také: Záchranou feny Emmy Lou a jejích štěňat před týráním

https://en.goodtimes.my/

Na začátku nebyla změna jednoduchá

Dostat se z pití 12 plechovek piv denně na nulu, rozhodně není snadné. Tento muž ale dokazuje, že to není nemožné. A získáte tím obrovské benefity. „Už žádné pálení žáhy. Vlasy mi nepadají. Dokážu předběhnout psa. Nemám bílý jazyk ani barovou postavu. Nesmrdím jako hospoda. Právě teď je život dobrý, protože nepiju,“ shrnul muž svou proměnu.

https://en.goodtimes.my/

Každý odborník vám řekne, že konzumace velkého množství alkoholu není nikdy dobré pro vaše zdraví. Pivo se hodně usazuje na váze a můžete se setkat s pivním břichem. Toto je velmi těžké se zbavit, když nepřestanete pít. A potom je již malý krok ke zdravému jídlu a pravidelnému pohybu. Tento muž začal pravidelně běhat a nikdy v životě se necítil lépe.

Zdroj: en.goodtimes.my