Muž pospíchal z práce do nemocnice. Neměl zdravotní problém, ale jeho manželka rodila. Chtěl zde být co nejdříve, aby jí byl na blízku. Když dorazil, dostal velmi znepokojivou informaci která ho šokovala

Narození dítěte je rozhodně jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě každého páru. Je mnoho mužů, kteří chtějí být oporou svým ženám a tak chtějí být přítomni u porodu. Stejně to měl i muž z našeho příběhu. Ten byl v práci když mu žena zavolala, že míří do nemocnice jelikož bude rodit. Muž na nic nečekal a ihned sedl do auta a vyrazil za ní. Chtěl stihnout její porod, aby jí byl na blízku a by jí byl oporou.

Žena nečekala jenom jedno dítě

Unikátní na celém příběhu muže na jeho partnerky je to, že nečekala jenom jedno jediné dítě. A nečekala ani dvojčata. Narodit se jim totiž měla paterčata, což už je rozhodně počet, který stojí za pozornost. Na počátku vše vnímali velmi pozitivně, jako zajímavý dar od Boha. Později si ale uvědomovali, že zvládnout pět dětí nebude jednoduché. Jak fyzicky, tak psychicky a samozřejmě také finančně.

Právě finance se začínaly jevit jako velký problém a tak se muž rozhodl, že osloví okolí. Na Facebooku založil stránku, která vyzývala k pomoci. Nežadonil však o peníze, ale chtěl věci, které lidé již nepotřebují. Jednalo se třeba o nábytek, stejně jako o oblečení. Během chvíle začal dostávat mnoho nabídek na různé věci, a to nejenom od lidí ze svého okolí.

Čtěte také: Pryč s vypadáváním vlasů. Rady našich babiček pomáhají více, než produkty z lékárny

V těhotenství bylo vše v pořádku

Týdny ubíhaly a vše bylo v pořádku. Během těhotenství se neobjevovaly žádné komplikace a problémy. Tedy až na jeden subjektivní. Muži přišlo, že na to že má čekat paterčata je její břicho příliš malé. Když byla na poslední kontrole, lékař ji podle jejích slov uklidnil, že 5 dětí skutečně čeká. A tak tuto novinu předala svému muži a společně začali přemýšlet nad tím, jak svých pět dětí vlastně pojmenují a jaká jména pro ně budou ta pravá. A tak týdny postupně ubíhaly.

Žena se začala chovat velmi divně

Jakmile se termín porodu blížil, žena se začala chovat divně. Její partner si samozřejmě myslel, že má pouze strach a proto se nechová tak jako jindy. Zvláštní bylo i to, že mu žena nechtěla říci předpokládaný termín porodu. Muž si chtěl vzít dovolenou aby byl nablízku. Žena mu řekla, že to lékaři s určitostí neví. Až jednoho dne mu do práce zavolala, že jede do nemocnice a že bude rodit.

Nenarodilo se ani jedno dítě

Když muž do nemocnice dorazil, byl naprosto šokován z toho, co mu řekl místní personál. Sdělil mu, že se nenarodilo ani jedno dítě. Muž si myslel, že se při porodu něco stalo, že neproběhl hladce a děti zemřely. Tak tomu ale nebylo. Žádné děti se ani narodit nemohly, jelikož žena nebyla nikdy těhotná. Vše jenom předstírala. To muže šokovalo i ranilo zároveň.

Jedná se o komplikovaný zdravotní problém

Podobné případy se skutečně mohou stát. Označují se jako falešné těhotenství neboli Fantomovo těhotenství. Unikátní je fakt, že na počátku si samotné lidské tělo myslí, že je gravidní. Žena může mít pozitivní těhotenský test, může se jí zvětšovat břicho, může jí narůstat hmotnost a mohou se objevit i typické nevolnosti. Následně dojde k tomu, že žena navštíví lékařem, který diagnostikuje právě tento zdravotní problém s ženským tělem.

To se stalo i v tomto případě. Žena to však nezvládla psychicky a tak stále trvala na historce, že je těhotná. Stále svému muži tvrdila, že čeká paterčata, že chodí k lékařům a že se vše vyvíjí podle plánu. Muž byl z jejího jednání šokován.

Oslovil všechny dobrodince a dary vrátil

Ještě horší pro muže bylo, že musel oslovit každého, kdo se mu rozhodl pomoci. Nutno říci, že okolí to přijalo. Kombinace Fantomova těhotenství a psychické poruchy bylo něco, co dokázali tolerovat jelikož věděli, že nešlo přímo o podvod, který by je chtěl připravit o peníze a věci. Na muže nijak nezanevřeli, i když na jeho v té době již bývalou partnerku ano.

To proto, že se muž dozvěděl o jeho partnerce další zajímavou věc. V minulosti když se ještě neznali došlo k tomu, že také fingovala těhotenství. Proto se s ní rozešel její předchozí partner. Rodina dále potvrdila, že to nebyla jediná věc, kterou si vymyslela. Také rozhlašovala, že má leukemii. Je tedy jasně vidět, že tato žena to nemá v hlavě v pořádku a je nám líto jejího partnera, kterému se to bohužel nepovedlo odhalit dříve.