Muž se nechal poprvé ostříhat po 5 letech!

Většina z nás se vydává ke kadeřníkovi minimálně jednou za rok. Během pandemie to nebylo tak často, ale kadeřnictví jsou otevřená již dlouhou dobu. Proto jsme to všichni dohnali. Všichni možná ne. Jeden muž přišel do holičství po pěti letech. Byl velmi zarostlý a rozhodl se, že po dlouhých pěti letech je nejlepší čas na změnu.

https://lurer.ru/

Při pandemii zapomněl na holiče

Během pandemie mnoho lidí zapomnělo, co jsou kadeřnictví a holičství. Velmi rychle viděli důsledky tohoto zanedbání v zrcadle, a proto ihned po skončení karantény a pandemie vyrazili ke kadeřníkovi. Jeden muž z Philadelphie dokázal překvapit holiče Jakea Huntera, když za ním přišel. V první chvíli zkušený holič ani nevěděl, co bude s mužem dělat.

Na svém YouTube kanále holič zveřejnil video s atypickým klientem, který na pět let zapomněl na nůžky a žiletky. Na videu je vidět muž, který má velmi dlouhé a husté vlasy i vousy. Pro holiče to byla obrovská výzva, protože muž měl doopravdy hodně vlasů. Padaly mu do obličeje a vytvářely o klientovi velmi negativní první dojem. Proto se společně rozhodli, že to změní.

Čtěte také: Bezdomovec nechal štěňata před útulkem s dojemným vzkazem

https://lurer.ru/

Nový účes a styl vousů ohromil i samotného muže!

Hunter musel nejdříve odstranit přebytečné prameny vlasů a potom vytvořit obrysy účesu, který mu sluší mnohem více. Jakmile holič s účesem skončil, pustil se také do změny vousů. Neoholil mu je všechny, ale zkrátil je a dal jim jasný tvar a styl. Muž, který seděl nějakou dobu v holičském křesle, se před zraky všech okolo změnil k nepoznání.

https://lurer.ru/

Jakmile se zanedbaný muž uviděl v zrcadle, nemohl tomu uvěřit. Byl na svůj vzhled již tak zvyklý, že se na první pohled nepoznal. Ani ve snu by nečekal, že ho může návštěva u holiče změnit tímto způsobem. Nyní bude zaručeně chodit k holiči pravidelně, aby si udržel tento jedinečný a velmi pohledný vzhled. Jak často chodíte ke svému holiči nebo kadeřníkovi vy?

https://lurer.ru/

Zdroj: lurer.ru