Muž se pokusil o vraždu velmi zvláštním způsobem

Občas má každý z nás pocit, že by nejraději někoho zavraždil. Jeden muž si to myslel tolikrát, že se nakonec rozhodl svůj čin opravdu provést. Bohužel to měl schytat jeho nadřízený, kterého se pokusil zavraždit. Podle deníku The Sun se tak stalo v Turecku a tento nezvyklý případ se rychle dostal nejen do místních novin.

Zaměstnanec se rozhodl zbavit se šéfa

Ramazan Cimen pracoval pro jeden autosalon, když se rozhodl, že zabije šéfa Ibrahima Unveriho. Jestli vás napadlo, že asi vzal zbraň a zastřelil ho, budete se divit, ale takto to neměl vůbec vymyšlené. Nakoupit totiž sliny od člověka, který měl zrovna koronaviru a přimíchal je do pití, které svému zaměstnavateli dal následně vypít.

Samozřejmě celá situace měla předehru. Než došlo k činu, šéf dal svému zaměstnanci hotovost ve výši 25 000 eur, které měl odnést do kanceláře. Ten se ale rozhodl, že je nakonec použije na splacení dluhů a průšvih byl na světě. Samozřejmě to Unverdi nahlásila na policii, která tento prohřešek brala jako těžký zločin. Navíc se také vědělo, za kolik nakoupil Cimen nakažené sliny.

Čtěte také: 11 zcela zásadních návyků bohatých lidí, které bychom si měli všichni osvojit!

Unverdi nakonec nápoj nevypil

Sliny si nakoupil za přibližně 60 eur, ale vedoucí autosalonu nakonec zmíněn nápoj nevypil. Jestli si ale myslíte, že tímto příběh končí, tak nikoli. Cimen totiž zjistil, že je na něj podáno trestní oznámení a naštvalo ho, že se o případu dozvěděli také novináři. V tu chvíli dokonce svému šéfovi vyhrožoval. Příště to podle něj nebude snaha zabít ho virem, ale vezme na něj zbraň a střelí ho do hlavy.

Policie bohužel po muži stále pátrá, obviněný je z pokusu o vraždu a vyhrožování. Je ale možné že se přidají ještě další delikty. Jeho šéf společně s rodinou patří pod policejní ochranu, a jak přiznal, byl by raději, kdyby ho opravdu zastřelil, než aby se ho snažil otrávit virem. V takovém případě by totiž nakazil i svou rodinou, ale zastřelením by zemřel pouze on.