Muž téměř dostal mrtvici, když si z obchodu přinesl brokolici

Nákup potravin je naprosto běžná činnost, kterou musí dělat každý z nás. Jednou za čas se stane, že vás něco v nákupu překvapí. V tomto případě to nebylo hezké překvapení. Neville Linton (63) si koupil balíček brokolice v Aldi v Birminghamu. Po návratu domů ji vložil do lednice a další tři dny si jí ani nevšiml. Jakmile jí potom rozbalil, málem měl srdeční infarkt.

Nečekaný návštěvník v nákupu

Neobvyklý pohled na návštěvníka v brokolici muže rozhodně nepotěšil. Nacházel se tam totiž malý had! Neville není žádným fanouškem těchto studenokrevných tvorů, a proto byl v šoku. „Je štěstí, že jsem brokolici nenechal v kuchyni, jinak by si nad našel cestu do domu,“ řekl muž britskému bulvárnímu deníku Metro. Neville okamžitě pořídit fotografii, protože tohle by mu jinak nikdo nevěřil. Ani on nevěřil vlastním očím a chtěl mít důkaz toho, že se mu to nezdálo.

https://www.tudasfaja.com/

Aldi uznalo reklamaci

Výrobek se rozhodl vrátit do obchodu. Opatrně vložil brokolici i s hadem do tašky a odnesl ji zpátky do Aldi. Naštěstí vyřízení reklamace nebyl žádný problém, protože se v zelenině nacházel had. Něco takového se rozhodně neděje každý den, a proto se o svůj příběh muž podělil nejen s rodinou a přáteli, ale také na sociálních sítích. Nebojte se, zdravé jídlo není takto nebezpečné pokaždé, když si domů koupíte brokolici. Tento muž a jeho brokolice jsou obrovskou výjimkou.

Čtěte také: Hvězda telenovely „Divoký anděl“ je mrtvá: Podlehla na covid i přes očkování

Zvláštní incident

Mluvčí obchodního řetězce Aldi vydal v souvislosti s tímto případem prohlášení: „Nikdy jsme s dodavatelem neměli takovou zkušenost. Vyšetřujeme tento zvláštní incident a omluvili jsme se panu Lintonovi za to, že (dodavatel) nesplnil naše obvyklá vysoká očekávání.“ Zdá se, že Aldi pracuje na tom, aby se nic podobného již neopakovalo. Nejen, že se tímto způsobem dostanou do země neznámé a možná nebezpečné druhy zvířat, ale je to také zdravotní riziko pro zákazníky. Našli jste někdy v jídle zvíře nebo něco podivného?

Zdroj: tudasfaja.com