Muž vyfotografoval svou tchyni a popsal její dojemný příběh

Manželství je svazek mezi dvěma lidmi, znamená ale také svazek dvou rodin, které se spojí. Když se muž jménem Scott Mann chystal jednoho dne do práce, musel se na chvíli zastavit, když v kuchyni uviděl svou tchyni Sharon. Scottově manželce, které bylo pouhých 30 let, byla totiž diagnostikovaná forma leukémie a její matka se k nim nastěhovala, aby se o ni mohla postarat.

Zpočátku považoval tchyni za příliš dominantní

Scott následně na Facebook napsal, že jeho tchyně Sharon ho naučila vidět věci takové, jaké skutečně jsou, ne takové, jaké je chceme mít. Když se podle jeho slov poprvé setkali, měl kvůli jejímu přízvuku trochu problém s pochopením toho, co říká. Také se zdála být dost dominantní a pasivně agresivní. Scott ale věděl, že pro jeho lásku je její matka velmi důležitá osoba, a tak ji přijal.

Po 7 letech manželství měl ale stále pocit, že Sharon tak docela nezná. Když pak jeho žena dostala leukémii a lékaři rodině sdělili, že je jen 10% šance, že bude žít ještě další rok, Sharon okamžitě znovu převzala roli matky a nastěhovala se k nim spolu se svým manželem, válečným veteránem. Společně se o nemocnou ženu starali.

Čtěte také: Otec se rozhodl postarat se o své dítě s Downovým syndromem

Sharon se roky beze slova starala

Další dva roky to byla právě Sharon, kdo vařil, uklízel a pral. Brala svou dceru na nekonečné lékařské prohlídky, objednala tisíce léků a dohlížela na to, aby je užívala ve správný čas. A zatímco tohle všechno podstupovala, byla jí samotné diagnostikovaná rakovina. Podstoupila amputaci prsu a chemoterapii.

Scott Sharon vyfotil, jak sedí unavená a schoulená na židli, zatímco čekala, než se uvaří snídaně pro její dceru. Neměla ani tušení, že Scott je tam s ní. Ačkoliv byla Sharon sama na pokraji sil a kvůli chemoterapii jí nezbyly žádné vlasy, nevzdává svůj boj. Ne každý má v životě takového skutečného hrdinu. Fotkou a příběhem jí Scott chtěl vzdát hold a také přimět ostatní zamyslet se nad tím, jak často bereme věci jako samozřejmost.

https://www.tudasfaja.com/