Každá hádka nemusí skončit dobře. Případem je i situace, kdy si muž svůj vztek vybil na nevinné cizí ženě, která se mu zrovna připletla do rány. Šlo o matku dvou dětí, která bydlela v jednom domě a s mužem se potkala zrovna chvíli potom, co skončila jeho hádka s přítelkyní. Co se stalo potom, změnilo život ženy již nadobro.

Hrůzný čin

Vše se stalo v jeden zdánlivě běžný den, kdy se muž vypravil, že půjde od práce. Jenže se předtím pohádal se svou přítelkyní, takže byl ve velmi špatném rozpoložení a plný nahromaděného vzteku z této hádky. Nastoupil tak do výtahu, kde s ním jela jiná žena ze stejného domu. Na první pohled i podle záznamů z bezpečnostních kamer to nevypadá, že by bylo něco v nepořádku. Během jízdy ve výtahu spolu nepromluvili ani slovo. Podobně to pravděpodobně pokračovalo na chodbě, ale nakonec situace vyústila v napadení ze strany muže.

Nahromaděný vztek

Problém nastává až ve chvíli, kdy se muž dostal na chodbu a cosi se přihodilo. Není jasné, jestli žena něco řekla, nebo prostě pokračovala v chůzi, ale muž jí najednou udeřil. Žena upadla do bezvědomí, což dodalo útočníkovi další sílu. Nakonec ženu až zavraždil. Aby zakryl stopy, rozhodl se byt zapálit.

Z následujícího případu, který bohužel skončil tragicky je zřejmé, že problémy se vztekem je potřeba řešit s pomocí odborníků například ve formě terapie či běžného psychologického sezení. K podobným činům mohou vést i silné deprese či jiné psychické problémy, které je vždy lepší řešit včas. Pokud by to totiž tento muž udělal, mohl zachránit život sobě i nevinné matce dvou malých dětí, která mu v zásadě nic neudělala.

Stopy krve vedli k muži

Jakmile si manžel ženy všiml, že se dlouho nevrací, vypravil se hledat svou ženu. Našel však pouze podivné stopy krve a motorku, která měla klíčky v zapalování. Rozhodl se zavolat policii. Jejich kroky také vedly po sledování krvavých stop, které vedly do jednoho bytu. Z toho bytu se v tu chvíli dokonce valil kouř, takže bylo jasné, že něco není v pořádku. Jakmile se jim povedlo dostat se do bytu, spatřili nejenom tělo zavražděné ženy, ale také jejího vraha, který spáchal sebevraždu. Tento hrůzný čin otřásl celou rodinou a bytovým domem, kde nikdo nechápal, proč se něco tak hrozného muselo stát zrovna matce od dvou malých dětí, kterým v té době byly 3 a 7 let.

Sdílejte článek