Muž zachránil novorozence – po 22 letech se k němu dostal dopis, který jej dohnal k slzám. Kdo mu ho poslal a co v něm bylo napsáno? Tento pravdivý příběh ukazuje, jací lidé ve skutečnosti jsou

I mezi smutnými příběhy a náročnými životními situacemi můžeme najít krásné a dojemné příběhy, které chytnou člověka za srdce. Jedním z nich je právě tento. Navzdory mnohým problémům má vše šťastný a velice dojemný konec. Pojďte se podívat na velice zajímavý a krásný příběh, který se skutečně odehrál v průběhu posledních dvaceti dvou let.

Muž našel opuštěné miminko

Joe Campbell je běžný obyvatel Velké Británie, kterému se během jednoho dne naprosto převrátil život vzhůru nohama. Před 22 lety si chtěl zavolat z telefonní budky ve východním Londýně. Spatřil ale něco, co mu opravdu vyrazilo dech. Uvnitř v telefonní budce ležela nákupní taška a z ní se ozýval tichý pláč. Když Joe Campbell do tašky nahlédl, zjistil, že se uvnitř nachází malé miminko. Samozřejmě neváhal ani chvíli a zavolal policii.

Opuštěné děvčátko

Malou holčičku v telefonní budce nikdo nezapomněl nedopatřením. Její matka ji zde nechala napospas svému osudu záměrně. Vše učinila jako zoufalý krok, ale v své podstatě z dobré vůle a s doufáním, že své malé dceři dá šanci na lepší život, až ji zde někdo najde. Sama se totiž o ni kvůli dlouhodobé těžké životní situaci nemohla starat, respektive ji nedokázala zajistit šťastný a spokojený život. Problémů měla hned několik:

  • Zažívala domácí násilí
  • Měli v rodině nedostatek peněz
  • Vychovávali již šest dětí a péče o ně byla velice náročná

Matka zkoušela jako první volat do dětského domova, její dceru však zde nechtěli přijmout. Proto se ji rozhodla odložit a právě Joe Campbell ji našel. Po zavolání policie miminko jelo jako první do nemocnice. Zdravotně bylo v pořádku, takže bylo krátce na to převezeno do dětského domova s volnou kapacitou. Malá holčička pojmenovaná Kiran byla je několik týdnů stará, a proto netrvalo dlouho a brzy našla rodinu, která si ji adoptovala. Sám Joe Campbell by ji také chtěl adoptovat, protože díky tomuto zážitku k ní získal velice blízký vztah, avšak žil několik let svobodně bez manželky, tudíž mu osvojení nebylo umožněno.

Shledání se svým zachráncem

Joe Campbell měl po adopci zákaz se s malou Kiran již vídat, přesto jí pravidelně posílal hračky a jiné dárky do jejího nového domova. Chtěl, aby se cítila milovaná a šťastná. Kiran se však po celý život nedozvěděla, od koho tyto balíčky jsou. Až v době své plnoletosti poznala svůj příběh a zjistila, že byla adoptovaná. Také zjistila, že o osvojení měl zájem ten muž, který ji jako malou v telefonní budce našel. Rozhodla se svého zachránce najít. Nevěděla však, jak se jmenuje ani kde bydlí. Proto zveřejnila svůj dojemný příběh na různých sociálních sítích a doufala, že se zpráva dostane pomocí sdílení až onomu zachránci. Skutečně se tak stalo a Kiran se mohla po celých dvaceti dvou letech poprvé potkat s Joem Campbellm. Rychle spolu navázali blízký vztah. Joe Kiran považuje již dlouho dobu za svou dceru a ona sama jej také přijala jako otce a zároveň blízkého kamaráda.