Tvar nehtů může prozradit hodně o Vaší osobnosti. Pokud máte jeden z těchto typů, tak byste o sobě měli vědět tohle!

Každý z nás má jiný typ rukou, jiný typ prstů či jiný typ nehtů. Tyto rozdíly vnímají zejména ženy, které mají potíže při manikúře. Například jsou lůžka jejich nehtů příliš široká, nebo příliš krátká. Možná jsou jejich nehty příliš úzké a měkké. Každá máme to „své“, ale věděli jste, že tvar našich nehtů o nás může prozradit opravdu zajímavé věci?

Proslulý nigerijský učenec ve svém výzkumu dokonce tvrdí, že z nehtů můžeme získat totožné informace jako z otisku prstu. Najděte i Vy svůj tvar a zjistěte o sobě něco nového.

Dlouhé široké obdélníkové nehty

Pokud je toto Váš typ nehtu, jste velmi vyrovnaný, pragmatický a klidný člověk. Dokážete ovládat své emoce a ostatní vědí, že se na Vás mohou vždy spolehnout. Držíte své slovo a jste rozený vůdce.

Krátké hranaté nehty

Jste velmi vtipný, vynalézavý a chytrý člověk. Také jste velmi temperamentní, ale výbušný, což někdy vede k přehnaným reakcím. Velmi rychle začnete žárlit a jste majetnický.

Dlouhý úzký nehet

Jste sobecký a úzkostlivý člověk. Máte rádi luxus a své pohodlí. Jste velmi ambiciózní a vždy si jdete tvrdohlavě za svým.

Krátké kulaté nehty

Jste sice velmi netrpělivý, ale přesto šikovný člověk. Jste velmi náročný na sebe i ostatní. Jste perfekcionista a věci musí být dost často podle Vás.

Mandlový tvar nehtu

Jste jemná, křehká a romantická duše. Máte idealistický pohled na svět, jste velmi rádi, když můžete pomoci jiným a cítíte se užitečným. Jste citlivý a zranitelný.

Nehet ve tvaru trojúhelníku

Jste dost náladový a Vaše pocity jsou nestálé. Často měníte názor. Jste náchylný k neurózám. V životě chcete dosáhnout uznání a slávy. Těžko snášíte pocit, že jste v něčem selhali.

Tak co, našli jste se v tom?