Muže zasáhla současná epidemie a upadl do bezvědomí! Po 20 dnech v se setkal se svojí rodinou. Neuvěříte co jim řekl!

Současná koronavirová krize zasáhla celý svět a téměř každého člověka v zasažených zemích se pandemie nějakým způsobem dotkla. Nemáme tím na mysli přímo nákazu, ale třeba také fakt, že spousta lidí musela zůstat kvůli vyhlášené karanténě a nouzovému stavu doma. Nicméně i přes se virus dotkl nejvíce lidí, kteří jim byli nakaženi. Představte si, že jste nakaženi virem, skončíte v nemocnici a na 20 dní upadnete do hlubokého bezvědomí a k přežití vám pomáhá ventilátor. Vaše rodina je smutná a doufá, že se brzy probudíte. Naštěstí se stihnete probudit a můžete strávit Velikonoce se svou rodinou. To je případ jednoho muže.

Do té doby plný zdraví

Příběh 50letého muže obletěl celý svět. Než muž onemocněl novým typem coronaviru s názvem Covid-19, neměl ani ponětí, že právě on by mohl být tímto virem zasažen. Do té doby totiž neměl žádné zdravotní problémy a žil zdravý a šťastný život se svou rodinou. Zničehonic ovšem v polovině března onemocněl natolik, že v doprovodu své ženy musel rychle odjet do nemocnice na pohotovost. Že se z ní jen tak rychle nevrátí by nikoho vůbec nenapadlo.

Upadnul do kómatu

Jakmile se dostal do jedné z kalifornských nemocnic, ihned se chopili zdravotníci a začali pečovat o jeho zdraví. Nebylo to samozřejmě jednoduché, protože počet nakažených lidí v té době rychle stoupal. Muž v nemocnici samozřejmě zůstal, protože jeho stav byl opravdu vážný. 3 dny po jeho přijetí do nemocnice musel být napojen na ventilátor, protože jeho respirační systém selhal. K tomu navíc upadl do hlubokého bezvědomí neboli kómatu. Vyhlídky ovšem nebyly vůbec růžové, neboť statistiky lidí, jež uvízli na ventilátoru nemluví zrovna pozitivně.

Zázrak po 20 dnech

Stal se ovšem zázrak a muž se po 20 dnech v tomto stavu probudil. Po probuzení z kómatu byl samozřejmě velmi vyčerpaný a jeho svaly ho téměř nechtěly poslouchat. Byl ovšem na živu, a to bylo podstatné. Před pár dny byl muž z nemocnice propuštěn a mohl strávit se svou rodinou Velikonoce. Také velmi děkoval všem lékařům a sestrám, jež mu pomohli zachránit život.