Muže zasáhla současná epidemie a upadl do bezvědomí! Po 20 dnech v se setkal se svojí rodinou. Neuvěříte co jim řekl!

Současná koronavirová krize zasáhla celý svět a téměř každého člověka v zasažených zemích se pandemie nějakým způsobem dotkla. Nemáme tím na mysli přímo nákazu, ale třeba také fakt, že spousta lidí musela zůstat kvůli vyhlášené karanténě a nouzovému stavu doma. Nicméně i přes se virus dotkl nejvíce lidí, kteří jim byli nakaženi. Představte si, že jste nakaženi virem, skončíte v nemocnici a na 20 dní upadnete do hlubokého bezvědomí a k přežití vám pomáhá ventilátor. Vaše rodina je smutná a doufá, že se brzy probudíte. Naštěstí se stihnete probudit a můžete strávit Velikonoce se svou rodinou. To je případ jednoho muže.

Do té doby plný zdraví

Příběh 50letého muže obletěl celý svět. Než muž onemocněl novým typem coronaviru s názvem Covid-19, neměl ani ponětí, že právě on by mohl být tímto virem zasažen. Do té doby totiž neměl žádné zdravotní problémy a žil zdravý a šťastný život se svou rodinou. Zničehonic ovšem v polovině března onemocněl natolik, že v doprovodu své ženy musel rychle odjet do nemocnice na pohotovost. Že se z ní jen tak rychle nevrátí by nikoho vůbec nenapadlo.

Upadnul do kómatu

Jakmile se dostal do jedné z kalifornských nemocnic, ihned se chopili zdravotníci a začali pečovat o jeho zdraví. Nebylo to samozřejmě jednoduché, protože počet nakažených lidí v té době rychle stoupal. Muž v nemocnici samozřejmě zůstal, protože jeho stav byl opravdu vážný. 3 dny po jeho přijetí do nemocnice musel být napojen na ventilátor, protože jeho respirační systém selhal. K tomu navíc upadl do hlubokého bezvědomí neboli kómatu. Vyhlídky ovšem nebyly vůbec růžové, neboť statistiky lidí, jež uvízli na ventilátoru nemluví zrovna pozitivně.

Čtěte také: Máte 2 děti? Nebo je snad plánujete? Potom se připravte na jeden velmi důležitý fakt, který potvrzují i vědci. Tím je, že druhé dítě je a bude vždy více zlobit! Proč se tak děje? Vysvětlení je prosté

Zázrak po 20 dnech

Stal se ovšem zázrak a muž se po 20 dnech v tomto stavu probudil. Po probuzení z kómatu byl samozřejmě velmi vyčerpaný a jeho svaly ho téměř nechtěly poslouchat. Byl ovšem na živu, a to bylo podstatné. Před pár dny byl muž z nemocnice propuštěn a mohl strávit se svou rodinou Velikonoce. Také velmi děkoval všem lékařům a sestrám, jež mu pomohli zachránit život.