Muži milují dva typy žen... Zjistěte, který typ jste Vy! -
Menu

Muži milují dva typy žen… Zjistěte, který typ jste Vy!

Ženy již po staletí diskutují o tom, jaké ženy jsou pro muže nejatraktivnější. Může existovat tolik odpovědí jako počet mužů na světě. Každý muž však potřebuje mimořádnou ženu, která ho dokáže milovat a postarat se o něho na jeho cestě životem.

Dnes jsme pro Vás vybrali dva nejběžnější typy žen, které jsou pro muže nejpřitažlivější. Jedná se o nejčastější typy, po kterých muži touží. Zjistěte, jakým typem jste!

1. Maminka

Psychologie odhaluje, že chlapci jsou přitahováni k ženám a děvčatům, jež se podobají jejich maminkám, stejně jako ženy k mužům podobným jejich otcům. Nazývá se to Oidipův komplex a takové tendence leží v našem podvědomí. Jedna teorie naznačuje, že tento komplex je založen na způsobu, jakým vnímáme domácí prostředí v našem dětství. Vycházíme z našich rodičů, které považujeme za ideály pro dokonalý domov, protože jsou to osoby, se kterými se cítíme bezpečně a šťastní.

Je zcela jasné, proč si muži hledají své maminky jako přítelkyně. Tito muži mají rádi bezpečí a teplo domova. Usilují o bezpodmínečnou mateřskou lásku.

Antropologové už dlouhou dobu studovali toto chování mezi muži a na základě svých zjištění se seznámili s důvodem, který za nimi stojí. Vše vychází již z prehistorických časů, kdy matka vařila, uklízela dům, starala se o své děti a vedla je k dospělosti. Samozřejmě, že tak muži začali chtít kamaráda, který by pro ně dělat totéž.

2. Kamarádka

Ne všichni muži považují ženy za objekty. Někteří muži se dívají na krásu a lásku žen. Chtějí někoho, kdo by je poslouchal, promluvil a sdílel své nápady. Někoho, s kým mohou dělat vše, co dělají, a s kým mohou kamkoli jít.

Pokud člověk touží po přátelském typu partnera, budou Vás společné aktivity posouvat vpřed. Pouhé trávení času se svým partnerem způsobí, že bude Váš vztah nudný a hořký. Musíte si navzájem naslouchat a dohodnout se na určitých věcech, aby Váš vztah mohl plně fungovat. Jinak tento vztah nebude trvat dlouho.

Muž tohoto typu Vás bude milovat stejně jako Vy jeho. Nechce být hýčkán jako dítě, ale vztah je příležitostí pro Vás oba, abyste se navzájem milovali.

Nemyslete si, že by člověk tohoto druhu učinil Váš intimní život utrpením, naopak Váš vztah může být ještě více vášnivý a intimní.

Tak jakým typem ženy jste? Souhlasíte s tím? Podělte se o své názory níže v komentářích.

ZDROJbanter.fun

Líbil se vám článek?

Tisk
Nezařazené

Ani citron, ani pomeranč nejsou tak prospěšné, jako toto populární…

Ovoce je velmi doporučovanou složkou potravy, jelikož obsahuje mnoho vitamínů, obsahuje mnoho minerálů a také jiných prospěšných látek. Je však…
Nezařazené

Ve vašich střevech mohou být kilogramy odpadních nánosů. Jak se…

Lidská střeva jsou mnohými brány jako celkem špinavý orgán, jelikož právě v nich se objevuje stolice, která z nás vychází. Nutno ale…
Nezařazené

Skvělé vegetariánské řízky, na kterých si pochutnají i masožravci!

Nejíst vůbec nebo alespoň čas od času maso je dobré nejen pro vaše tělo, ale hlavně pro naší planetu. V…
Nezařazené

Tento alobalový trik využijete vždy, kdy je potřeba rychle připravit…

Následující nápad je skvělý, když potřebujete rychle něco připravit na večeři nebo pro nečekanou návštěvu. Tento trik s alobalem je velice…
Nezařazené

Zhubněte několik kilo už po třech dnech s pomocí tohoto…

Níže vám představíme zázračný nápoj, s jehož pomocí můžete pročistit svá játra a ještě navíc během tří dnů zhubnou o několik…
Nezařazené

Inspirujte se v Budapešti. Řízky na cikánský způsob jsou výjimečnou…

Klasická česká kuchyně má samozřejmě celou řadu velmi zajímavý, unikátních a chutných jídel. Byla by však celkem škoda držet se…