Domů ZAJÍMAVOSTI Muži milují dva typy žen… Zjistěte, který typ jste Vy!

Muži milují dva typy žen… Zjistěte, který typ jste Vy!

Ženy již po staletí diskutují o tom, jaké ženy jsou pro muže nejatraktivnější. Může existovat tolik odpovědí jako počet mužů na světě. Každý muž však potřebuje mimořádnou ženu, která ho dokáže milovat a postarat se o něho na jeho cestě životem.

Dnes jsme pro Vás vybrali dva nejběžnější typy žen, které jsou pro muže nejpřitažlivější. Jedná se o nejčastější typy, po kterých muži touží. Zjistěte, jakým typem jste!

1. Maminka

Psychologie odhaluje, že chlapci jsou přitahováni k ženám a děvčatům, jež se podobají jejich maminkám, stejně jako ženy k mužům podobným jejich otcům. Nazývá se to Oidipův komplex a takové tendence leží v našem podvědomí. Jedna teorie naznačuje, že tento komplex je založen na způsobu, jakým vnímáme domácí prostředí v našem dětství. Vycházíme z našich rodičů, které považujeme za ideály pro dokonalý domov, protože jsou to osoby, se kterými se cítíme bezpečně a šťastní.

Je zcela jasné, proč si muži hledají své maminky jako přítelkyně. Tito muži mají rádi bezpečí a teplo domova. Usilují o bezpodmínečnou mateřskou lásku.

Antropologové už dlouhou dobu studovali toto chování mezi muži a na základě svých zjištění se seznámili s důvodem, který za nimi stojí. Vše vychází již z prehistorických časů, kdy matka vařila, uklízela dům, starala se o své děti a vedla je k dospělosti. Samozřejmě, že tak muži začali chtít kamaráda, který by pro ně dělat totéž.

2. Kamarádka

Ne všichni muži považují ženy za objekty. Někteří muži se dívají na krásu a lásku žen. Chtějí někoho, kdo by je poslouchal, promluvil a sdílel své nápady. Někoho, s kým mohou dělat vše, co dělají, a s kým mohou kamkoli jít.

Pokud člověk touží po přátelském typu partnera, budou Vás společné aktivity posouvat vpřed. Pouhé trávení času se svým partnerem způsobí, že bude Váš vztah nudný a hořký. Musíte si navzájem naslouchat a dohodnout se na určitých věcech, aby Váš vztah mohl plně fungovat. Jinak tento vztah nebude trvat dlouho.

Muž tohoto typu Vás bude milovat stejně jako Vy jeho. Nechce být hýčkán jako dítě, ale vztah je příležitostí pro Vás oba, abyste se navzájem milovali.

Nemyslete si, že by člověk tohoto druhu učinil Váš intimní život utrpením, naopak Váš vztah může být ještě více vášnivý a intimní.

Tak jakým typem ženy jste? Souhlasíte s tím? Podělte se o své názory níže v komentářích.

Kam dál?

Tak toto je neuvěřitelné! Kate Middleton dokáže vytvořit pokaždé nový outfit a to i při nošení stejného oblečení! Jak to jen dělá?

10 věcí, které se vnoučata mohou naučit od svých prarodičů. Mějte to na paměti!

Chodíte často nakupovat do supermarketu? Zde je 18 neočekávaných zdravotních rizik v každém obchodě s potravinami!

13 typických problémů v manželství a moudré rady od dlouholetých párů, jak je překonat. Všichni bychom jim měli věnovat pozornost!

Věděli jste to? 7 výhod prošívaných dek: zlepší spánek, sníží úzkost i stres!

Další články