Muži umřela jeho milovaná kočka. Než pro ni sehnal rakev, do které ji uloží a ve které ji pohřbí, ji nechal u sebe doma, jenom tak zabalenou na zemi. Místo snímala kamera a když uviděl záběry, byl šokován

Muž z tohoto příběhu byl velkým milovníkem koček. Měl je rád nade všechno na světě a několik jich také sám v bytě choval. O to více ho rozesmutnilo to, že jedna z jeho oblíbených koček zemřela. Samozřejmě se rozhodl, že by měla mít kvalitní pohřeb, jelikož byla něco jako člen rodiny. Rozhodl se opatřit jí i zvířecí rakev, pro kterou se vydal do města.

Kočku nechal zabalenou doma na podlaze

Mrtvé tělo kočky mezi tím nechal doma, na podlaze, jenom tak zabalené. Nevěděl, kam jinam by ji měl dát než přijde a bude ji moci klasicky pohřbít u sebe na zahradě. Dané místo snímala kamera a muž se později na dané záběry podíval. Bylo mu totiž divné, že místo vypadá jinak, než tomu bylo před tím. Když záběry viděl, byl doslova šokován z toho, co se stalo.

V hlavní roli další kočičí kamarád

Mrtvé tělo kočky leželo bezvládně v látkovém pelíšku. V tu chvíli se k němu přiblížil druhý kočičí kamarád. Druhá kočka viděla, že něco není v pořádku a tak se snažila již zemřelou kočku probudit. A to jak drobným kousáním nebo lízáním, tak samozřejmě také packou, kterou do tělíčka mrtvé kočičky postupně strkala. Bylo vidět, že chce, aby kočka ožila ale to již nebylo možné. Její kočičí přítel se maximálně snažil o to, aby se opět pohnula. Už se mu to ale nepovedlo a tak začal být i on velmi smutný.

Pohřbem zvláštní chování druhé kočky neustalo

Poté, co bylo tělo kočičky pod zemí chování jejího živého kamaráda neustalo. Právě naopak. Když muž po pár dnech opět zkontroloval kameru, viděl na ní, jak kočka stále polehává a také chodí okolo místa, kde nechal svého zemřelého mazlíčka pár desítek minut ležet. Jako by cítila bolest a nemohla uvěřit tomu, že si již nemůže hrát s nejlepším kamarádem.

I zvířata mají city

Záběry z kamery jasně ukazují, že to nejsou jenom lidí, kteří mají city. Mají je pochopitelně také zvířata a je poměrně jasně vidět, že mohou být i smutná, když jim odejde zvířecí kamarád. Chování této kočky to jenom potvrzuje. Máte také nějaký podobný příběh?