Myslel si, že už navždy zůstane v útulku a každý den smutně pozoroval, jak si lidé odvádějí ostatní psy. Když zjistí, že byl nakonec „vybrán“ i on, jeho reakce je naprosto k nezaplacení!

Věděli jste, že i pejskové mají duši? Ano, mají, a to dost silnou a zranitelnou. Mnozí lidé si myslí, že psi jsou jenom zvířata, která nic necítí, což je obrovský omyl. Právě od psů a jiných zvířat bychom se mohli učit, co je to láska, úcta, pokora, vděčnost atd. Moc dobře vnímají to, co se kolem nich děje a také moc dobře vědí, co je pro ně dobré. Když se cítí v bezpečí, umí být veselí a hraví, naopak, když se cítí v nebezpečí nebo se jim něco nelíbí, umí být velmi smutní. A právě o radosti a smutku pejsků je dnešní příběh. Podívejte se na příběh psa, který velmi těžce snášel, když byli ostatní psi z útulku propuštěni k novým rodinám. Nakonec však přišlo i na něj.

Nový domov plný lásky

Adopce pejsků nebo jiných zvířat z útulků je všem jistě dobře známá. Přijdete do útulku, vyberete si pejska, který se vám nejvíce líbí, a pokud se líbíte i vy jemu, dá vám to najevo, pak vyplníte potřebné papíry a pejsek je váš. Dáváte mu tak druhou šanci, za kterou vám bude jistě velmi vděčný. Stanete se jeho novým pánem a budete svého nového pejska milovat a poskytnete mu veškerou možnou péči. Moc dobře víte, že v útulku se měl dobře, ale u vás mu bude ještě lépe.

Čekání na nového pána

Ne ovšem všichni pejsci takové štěstí mají. V útulcích je jich většinou opravdu dost, takže ne všichni se mohou na svého nového pána opravdu dočkat. Každý den nicméně očekávají, až se otevřou dveře a osoba zastaví u jejich klece a ukáže na něj. Vezme si ho domů a bude ho mít ráda. Někteří to štěstí mají a jiní ne. Ti, co musí sledovat, jak druzí odcházejí, to mají mnohdy opravdu těžké. Stejně jako tento pejsek, který jen velmi těžce přijímal, že ostatní odcházejí, ale on stále zůstává.

Čtěte také: Věděli jste o tom, co se stane s Vašim tělem, když přestanete kouřit?

Naprosto šílená reakce

Pejsek Benny by si tak moc přál nový domov, ale on ne a ne přijít. Přišel ovšem den, kdy se i na Bennyho usmálo štěstí. Byl vybrán novým majitelem a jeho reakce byla naprosto neuvěřitelná. Podívejte se na video níže a sledujte, co pejsek dělal, když se dozvěděl, že bude konečně propuštěn. Takhle šílené reakce se opravdu jen tak nevidí.