David Hampl
27 listopadu, 2019

Měl to být příjemný večer v kině. Přesně tam vyrazil pár, aby si užil film. Oba dva byli milovníci filmů, a tak se na ně dívali jak doma, tak na novinky v kinosálech. Tato návštěva však byla něčím jiná a nutno říci, že Amy na ní pravděpodobně do konce života nezapomene. Pokud vás zajímá proč, máme tu odpověď.

Partner odešel na záchod

Uprostřed filmu se stalo něco, co ještě nikdy. Její partner odešel na záchod, což Amy moc nechápala, jelikož on filmy miloval a vždy si před filmem dával pozor na to, aby toho moc nevypil a nemusel odejít. To by totiž znamenalo, že mu kousek uteče. V tu chvíli jí to přišlo celkem divné, ale nevěnovala tomu pozornost. Stále sledovala film.

Partner se nevracel

Delší dobu se její přítel nevracel a jí to už začalo být celkem divné. Už plánovala, že se za ním půjde podívat, zda se mu něco nestalo. Něž se ale stačila zvednout, stalo se něco zvláštního i v sále. Najednou zhaslo plátno a byla zde úplná tma.

Místo filmu něco zcela jiného

Plátno se opět rozsvítilo, ale nebylo to pokračování filmu, na který Amy s přítelem šli. Bylo to něco jiného. Najednou dívka poznala, že to má na svědomí její partner. A bylo jí jasné, že neodešel na záchod, ale že plánoval něco takto unikátního, jelikož jí chtěl překvapit. A nutno říci, že se dané překvapení skutečně povedlo. I proto, že lidé okolo ní nebyli hosté kina, ale jednalo se o domluvený kompars. Příprava na jedničku.

Netradiční žádost o ruku

Co bylo cílem celého tohoto představení a plánu? Byla to netradiční žádost o ruku. Nutno říci, že zde vše vyšlo do posledního detailu. Dlouhé týdny příprav se ukázaly jako správné. A nejenom, že partnerka řekla vytoužené ano. Bylo to pro ni tak dojemné, že ještě hodně dlouho plakala. Jak je vidět, možnosti, jak být originální při žádosti o ruku stále ještě existují. A tady můžeme vidět, že když se do toho zapojí mnoho lidí, nikdo nečeká, co se má stát.

Sdílejte článek