David Hampl
15 ledna, 2020

Přinášíme vám několik obrázků, na které když se podíváte, tak si budete stoprocentně myslet, že jsou naprosto stejné. Že mezi nimi není absolutně řádný rozdíl. Opak je však pravdou. Rozdíl na nich je a poměrně výrazný. Pokud se vám ho povede odhalit, můžete si gratulovat. Máte skvělý zrak a velkou citlivost svých smyslů. Jste výjimeční.

Dívka u okna

Vidíte obraz dívky u okna. A vedle něho druhý. Zdá se vám, že jsou naprosto stejné? Zadívejte se pořádně, jelikož jeden rozdíl mezi nimi přece jenom je.

Technické zařízení

Zde dokonce nejde o obraz, ale dokonce i fotografii. Přesto zde musíme jasně říci, že není úplně totožná a jedna od druhé se mírně liší. Vidíte to?

Slavná Mona Lisa

Není známějšího obrazu, než je Mona Lisa. Pokud se vám zdá, že vidíte dva zcela totožné obrazy vedle sebe, tak vás musíme vyvést z omylu. Jeden se liší a jsou v něm rozdíly.

Dětská ilustrace

Možná se vám to ve změti těchto kreseb bude zdát komplikované a nebudete se moci soustředit, ale udělejte to. Když se zadíváte pozorně, tak rozdíl stoprocentně uvidíte.

Big Ben

Jasný symbol Londýna. Na první pohled je levá i pravá fotografie stejná. Přesto tomu tak není. Celkem je na ní pět rozdílů. Nejdete je všechny? Držíme vám palce. A pokud nevidíte ani jeden, poradíme vám – podívejte se do levého horního rohu.

Maketa země

Nekochejte se jejím dokonalým provedením. To můžete až později. Nyní je váš úkol zcela jiný, jelikož jím je potřeba najít zde celkem tři rozdíly. Soustřeďte se a pusťte se do hledání.

Disneyland

Místo jako stvořené pro děti, ve kterém si však užijí i dospělí. Nyní si však moc užívat nebudete, jelikož vaším úkolem bude najít všech pět rozdílů, které na obrázku jsou.

Fotka ulice

To nejlepší na konec. Na první pohled běžná ulice. Na druhé fotce je však jiná, protože je zde hned 9 rozdílů. Kolik jich zvládnete?

Sdílejte článek