David Hampl
11 ledna, 2020

Každý člověk alespoň jednou v životě použil nějakou páskou nebo jinou lepicí páskou na drobné domácí úpravy nebo kancelářské záležitosti. Je to skvělý způsob, jak něco slepit dohromady, tak aby to hezky drželo. Lepící páska je proto revolučním nástrojem, který se používá dnes a denně po celém světě. My vám dnes prozradíme trik, pomocí něhož už nikdy nebudete muset hledat zatoulaný konec pásky.

Kde je konec pásky?

Lepící páska se používá u různých řemesel a je také potřeba v domácnosti. Při jejím používání může snadno dojít k problému, který jistě všichni dobře znáte. Mnohdy je totiž velmi těžké najít její konec, který se přilepil zpět na roličku. Aby se zabránilo takovým situacím, je doporučeno použít jednoduchý způsob. Nevyžaduje to použití žádných složitých nástrojů, nýbrž se s tím dokáže vyrovnat každý.

Obyčejná sponka

Budete muset upravit jednoduchou kancelářskou sponku. Lze si vzít naprosto jakoukoliv velikost a barvu, neboť to nemá žádný vliv na výsledek. Sponka by měla být přilepena na konec pásky. Snadno tam bude držet a konec pásky se tak neztratí. Když budete chtít pásku příště použít, bude velmi snadné najít konec pásky a využít ji podle svého uvážení.

Pomůže i karton či papír

Pokud nemáte k dispozici kancelářskou sponku, můžete místo toho použít karton. Nalepte malý kousek lepenky na konec pásky. Stejně tak si můžete vzít obyčejný list papíru a nalepit ho na konec pásky. Všechny tyto věci hodně pomohou, aby používání lepicí pásky bylo snazší a zábavnější. Budete-li chtít provést tuto metodu, nezabere vám to více než pět minut, a výsledek nezklame. Už nebudete muset trávit spoustu času hledáním na konce. Najdete ho bez problémů.

Je to opravdu jednoduchá metoda, se kterou si snadno poradí dospělý i dítě. Podělte se o tuto báječnou metodu s ostatními a ušetřete je zbytečných nervů při hledání konce lepící pásky.

Sdílejte článek