Na podium přišel důchodce, všichni se smáli že je moc starý, ale když začala hrát hudba šokoval celé publikum a překonal všechny ostatní (VIDEO)!

Tanec je náročný sport. Ať už jde o klasické tance, balet nebo modernu. Většina lidí si myslí, že je tanec pouze pro mladé. Tento tanečník ale ukázal, že věk je jen číslo. Hravě strčil do kapsy i mladší ročníky! Od začátku ho podceňovali, on ale vytřel všem zrak. A to přesto, že tělem nepřipomíná žádného sportovce. Tento muž se ale nenechal odradit a rozhodl se, že bude tančit v soutěži. Jste zvědaví, co se dělo potom? Čtěte dál.

Nevěřili mu

Ještě, než vůbec vstoupil na pódium, okolí kroutilo hlavami. Čekali, že se starší muž ztrapní. Někteří ho od výstupu dokonce odrazovali. Říkali mu, že tanec je pro něj příliš náročný. Že nemá fyzičku. Muž si ale nenechal nic vymluvit. Šel za tím, co ho baví. Nedbal na rady okolí. Neohlížel se na cizí lidi a jejich názory. Co oni o něm vědí?

  • nebál se jít za svým snem
  • přihlásil se do soutěže
  • předvedl něco nečekaného

Světla, hudba, začínáme!

Muž vzal partnerku za ruku a společně vstoupili na pódium. V zákulisí na něj soupeři koukali jako na blázna a ťukali si na hlavy. Najednou se spustila hudba. Soutěžící pár vybral píseň plnou energie od Lee Lewise – Pink Cadillac. Sálem se rozezněl rock´n´roll a všechny zraky se upřely na muže. Už první tóny jasně ukázaly, že muž se toho nebojí. Rytmus byl rychlý. Zvládne to soutěžící? Muž okamžitě sladil své pohyby s rytmem. Sál zatajil dech.

Čtěte také: Toužíte po silných a zdravých vlasech? Pak byste se měli řídit těmito tipy!

Kdo se směje naposled

Během několika sekund všem bylo jasné, že muž není žádný zelenáč. Jejich pochyby se rozplynuly ve vzduchoprázdnu. Na parketu sledovaly dokonale sladěnou dvojici, která sršela energií a elánem. Choreografie byla originální a bezchybně provedená. Muž, ačkoliv již v letech, bez problémů přetančil i mladší soupeře. Nesahali mu ani po kotníky. Pusťte si video a přesvědčte se, že na věku nezáleží. Po shlédnutí klipu přestanete váhat. Začněte s tím, co vás baví, ještě dnes! https://www.youtube.com/watch?v=NBMa97en5_Q