David Hampl
27 listopadu, 2019

Talentové soutěže jsou velký hit po celém světě. A to také u nás, kde už běží několikátá řada a ta je stále spojena s celkem velkou sledovaností. A není to jenom naše země, kde mají podobné pořady oblibu. Nezapomínejme také na populární Americas Got Talent. Právě té se týká příběh jedné ze soutěžící. Pokud jste sledovali tuto americkou sérii, konkrétně potom dvanáctou řadu, dost možná si ji pamatujete.

Dívky se zdravotními problémy

Tuto dívku si nelze nezapamatovat, jelikož na rozdíl od stovek jiných soutěžících měla právě tato několik zdravotních problémů. V tom byla jiná než ostatní. Nebudeme tu rozebírat většinu toho, čím musela projít. Tím nejdůležitějším je to, že je neslyšící. Už jenom to, že se s tímto hendikepem přihlásí do talentové soutěže, to chce velkou odvahu. To ale nebylo jediné, co na ní ocenila porota a také lidé v sále.

Vše začalo jejím příběhem

Už na začátku bylo jasné, že dívka porotu zaujme svým příběhem. Všem prozradila, že měla zdravotní problémy, které ji zasáhly v osmnácti letech. A od té doby je hluchá. Byl to pro ni velký hendikep, ale zároveň je třeba říci, že se s ním popasovala velmi dobře. Ostatně to se rozhodla také předvést. Dnes je hluchých lidí opravdu mnoho a mají různé zájmy a mají talent na mnoho věcí. Tato dívka je však přece jenom výjimečná.

Dívka začala hrát a zpívat

Co bylo jejím talentem? Něco, co rozhodně nikdo nečekal. A to z důvodu, že dívka se rozhodla pro to, že bude hrát a že bude také zpívat. Ano, mluvíme stále o té, které prozradila že je neslyšící. A jak toto všechno dopadlo, když nemohla slyšet, zda hraje nebo zda zpívá dobře? To necháme na vašem posouzení. Můžete se podívat na video níže a posoudit, zda má tato dívka talent, nebo nikoliv. My jasně říkáme, že stoprocentně ano. Říká to také samotná porota a jasně to dávají najevo i jednotliví návštěvníci v sále.

Sdílejte článek