David Hampl
29 října, 2019

Lidé se dokážou bavit v každém věku. A ideální je, pokud si dokážou dělat srandu jenom sami ze sebe. A přesně tohle dokázala trojice seniorů, která pobavila nejenom každého v sále na jejich vystoupení. Díky tomu, že bylo vše natočeno, mohou bavit každého po celém světě. I vás. Až uvidíte jejich originální video, je jasné že se nepřestanete smát. Tito staříci zkrátka umí.

Nástup starých a nemocných pánů

Když nastupují na podium, sklízejí ovace už jenom za svůj nástup. Není se čemu divit, jelikož předstírají nemoci a velkou bolest. A tak jdou pomalu a drží si jednotlivé části těla. Takto nastoupí na podium a nepřestávají se držet a podpírat. V tu chvíli si mnoho lidí myslí, že už vůbec nic nepředvedou. Takto ale není. Když přestane hrát hudba na kterou nastupují, rozezní se velmi známá skladba.

Billy Jean jako jejich hudební podklad

Jakmile se rozezněla druhá písnička, bylo každému jasné, o jakou jde. Byl to známý hit Billy Jean, který zpívá jeden z nejpopulárnějších zpěváků na světě. A to Michael Jackson. Pokud je tato píseň něčím typická, tak to jsou především celkové taneční kreace. A je jasné, že pokud jsou na podiu tři staříci, kteří budou chtít tohoto zpěváka a tanečníka napodobovat, musí být o zábavu skutečně postaráno.

Tanec, u kterého se pobavíte

Je jasné, že starší páni nemají takovou mrštnost a pružnost, jako Michael Jackson. Ale o to je jejich vystoupení lepší. Zkouší různé taneční kreace, které předvádějí úměrně svému věku. A výsledek je naprosto fenomenální. Ne proto, že by jim to až tak šlo, ale proto jak vtipně a unikátně jejich tanec působí. Ostatně podívejte se sami na video níže. Také souhlasíte s tím, že s těmito pány rozhodně nemůže být nuda? My jsme si jisti. Nejvíce závidíme tomu, kdo mohl vidět jejich vystoupení naživo. To musel být zážitek na celý život.

Sdílejte článek