David Hampl
15 října, 2019

Střevní problémy trápí stále více lidí. Je to dáno jak jejich genetikou, tak je to dáno třeba tím, co člověk jí, nebo také co pije. Výsledkem toho všeho mohou být četné střevní problémy, které mnoho lidí velmi trápí. Jejich výsledkem jsou jak trapné a nepříjemné situace, tak i nemalé bolesti. Řada lidí za tímto účelem vyráží do lékáren, kde kupují produkty, které jsou nejenom drahé, ale jsou i plné chemie. Přitom o jejich pomoci se dá s úspěchem pochybovat. Přitom existuje něco, co je mnohem lepší volbou. Domácí recept na všechny střevní problémy.

Postačí jenom pár běžných surovin

Pokud se podíváme na to, co budete potřebovat, tak zaujme fakt, že to bude jenom několik málo surovin. A to takových, které máte běžně doma, nebo se dají bez problémů pořídit i v supermarketu. Na tento unikátní domácí lék budete potřebovat:

  • 1 sklenici vody
  • 1 lžící kvalitního medu
  • 1 lžíci chia semínek
  • 1 lžíci lněných semínek
  • 1 jablko

Jak na přípravu? Je velmi jednoduchá

A jak na samotnou přípravu? Ta není nic složitého, jelikož vše stačí smíchat v mixéru. Základem je jablko, které oloupete, odstraníte jádřinec, nakrájíte na kousky a začnete mixovat. A potom k němu přidáte také ostatní suroviny. Vznikne zajímavé, a hlavně chutné a také prospěšné smoothie.

Kdy a jak pít?

Pokud vás trápí střevní problémy, je třeba užívat tento nápoj denně. Nejlepší je udělat si ho čerství každé ráno hned po probuzení. To ho také na lačno jednoduše vypijte. Není to nic složitého a uvidíte, že už za prvních několik dní se budou vaše střeva dostávat do normálu.

Jak je možné že vše funguje?

Nejsou to ani kouzla, ani zázraky. Je to dáno obsahem jednotlivých složek. V daných ingrediencích nechybí vláknina, nechybí zde omega3 mastné kyseliny, stejně jako zde jsou mnohé vitamíny a minerály. To vše je jako stvořené proto, aby vaše střeva fungovala tak, jak mají. Navíc získáte bonus v tom, že budou dlouhodobě udržována ve zdraví.

Sdílejte článek